Tavla litografi Madeleine Pyk (1934-) signerad, numrerad: M.Pyk, 48/275, bildmått: ca 50x40cm, ramad (ej examinerad ur ram) Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE16.20200707.A64493 |
Utropspris | 950 kr |
Aktuellt bud | 1 300 kr |
Stänger | 2020-07-07 12:22:30 |