Färglitografi "Gamla stan", Ingrid Olsson (1945-2003), signerad/ numrerad 262/290, bildmått. ca 30x42cm, ramad (ej examinerad ur ram) Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE16.20200707.A64498 |
Utropspris | 300 kr |
Aktuellt bud | 300 kr |
Stänger | 2020-07-07 12:24:00 |
6/7 20:19:20 | jeanette123 | 300 kr |