Färglitografi "Gamla stan", Ingrid Olsson (1945-2003), signerad/ numrerad 262/290, bildmått. ca 30x42cm, ramad (ej examinerad ur ram) Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)

Färglitografi "Gamla stan", Ingrid Olsson (1945-2003), signerad/ numrerad 262/290, bildmått. ca 30x42cm, ramad (ej examinerad ur ram) Skickas med postpaket.
Såld
300 kr

(jeanette123)

2020-07-07 12:24:00

Auktnr SE16.20200707.A64498
Varukategori Konst & antikviteter / Grafik
Utropspris 300 kr
Aktuellt bud 300 kr
Stänger 2020-07-07 12:24:00

6/7 20:19:20 jeanette123 300 kr