Färglitografi "Lutande Snipa", Stanislaw Zoladz (1952-), signerad, daterad samt numrerad PT 2/27 1992, bildmått. ca 38x50cm, ramad (ej examinerad ur ram) Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)

Färglitografi "Lutande Snipa", Stanislaw Zoladz (1952-), signerad, daterad samt numrerad PT 2/27 1992, bildmått. ca 38x50cm, ramad (ej examinerad ur ram) Skickas med postpaket.
Såld
1 000 kr

2020-07-07 12:24:30

Auktnr SE16.20200707.A64499
Varukategori Konst & antikviteter / Grafik
Utropspris 1 000 kr
Stänger 2020-07-07 12:24:30

7/7 12:24 ABV1866 1 000 kr