Färglitografi "Lutande Snipa", Stanislaw Zoladz (1952-), signerad, daterad samt numrerad PT 2/27 1992, bildmått. ca 38x50cm, ramad (ej examinerad ur ram) Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE16.20200707.A64499 |
Utropspris | 1 000 kr |
Stänger | 2020-07-07 12:24:30 |
7/7 12:24 | ABV1866 | 1 000 kr |