Skulptur, My friend Jonny, polyetenplast, Michael Schleu, signerad, daterad -09 och numrerad 8/25, höjd ca 30cm. Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE1.20201028.A37596 |
Varukategori | Konst & antikviteter / Skulpturer |
Utropspris | 2 000 kr |
Stänger | 2020-10-28 19:58:30 |
28/10 19:58 | ABV1866 | 2 000 kr |