Skulptur, My friend Jonny, polyetenplast, Michael Schleu, signerad, daterad -09 och numrerad 8/25, höjd ca 30cm. Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)

Skulptur, My friend Jonny, polyetenplast, Michael Schleu, signerad, daterad -09 och numrerad 8/25, höjd ca 30cm. Skickas med postpaket.
Såld
2 000 kr

2020-10-28 19:58:30

Auktnr SE1.20201028.A37596
Varukategori Konst & antikviteter / Skulpturer
Utropspris 2 000 kr
Stänger 2020-10-28 19:58:30

28/10 19:58 ABV1866 2 000 kr