Bismarkcollier i 18K guld. Den är 46 cm lång, 3,5 - 6,2 mm bred och väger 12,8g. Defekt / trög springring. Svenska stämplar, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20210415.A7722 |
Utropspris | 3 900 kr |
Aktuellt bud | 3 900 kr |
Stänger | 2021-04-15 19:19:00 |
8/4 16:14:00 | yguld | 3900 kr |