Bismarkcollier i 18K guld. Den är 46 cm lång, 3,5 - 6,2 mm bred och väger 12,8g. Defekt / trög springring. Svenska stämplar, 18K & kattfot.

Såld
3 900 kr

(yguld)

2021-04-15 19:19:00

Auktnr SE73.20210415.A7722
Varukategori Guld / Kedjor & collier
Utropspris 3 900 kr
Aktuellt bud 3 900 kr
Stänger 2021-04-15 19:19:00

8/4 16:14:00 yguld 3900 kr