Bismarkring i 18K guld. Den är 2,2 - 6,6 mm bred, är i storlek 17 och väger 2,0g. Stämplad IPO, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20210415.A7726 |
Utropspris | 800 kr |
Stänger | 2021-04-15 19:21:00 |
15/4 19:21 | ABV1866 | 800 kr |