Bismarkring i 18K guld. Den är 2,2 - 6,6 mm bred, är i storlek 17 och väger 2,0g. Stämplad IPO, 18K & kattfot.

Såld
800 kr

2021-04-15 19:21:00

Auktnr SE73.20210415.A7726
Utropspris 800 kr
Stänger 2021-04-15 19:21:00

15/4 19:21 ABV1866 800 kr