Ring i 18K guld med tre cubic zirconia. Den är 3,7 - 14,8 mm bred, är i storlek 18 och väger 4,6g. Stämplad 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20210506.A7843 |
Utropspris | 1 800 kr |
Stänger | 2021-05-06 19:00:30 |
6/5 19:00 | ABV1866 | 1 800 kr |