Herrur Omega Constellation i stål med läderband (ej original). Boett c:a 34,5 mm. Automat. Repigt originalglas. Normalt bruksskick- smårepor.
Auktnr | SE73.20211007.A8909 |
Utropspris | 2 500 kr |
Aktuellt bud | 4 000 kr |
Stänger | 2021-10-07 19:35:32 |