Herrur Omega Constellation i stål med läderband (ej original). Boett c:a 34,5 mm. Automat. Repigt originalglas. Normalt bruksskick- smårepor.

Såld
4 000 kr

(nobbe)

Auktnr SE73.20211007.A8909
Varukategori Klockor / Herrur
Utropspris 2 500 kr
Aktuellt bud 4 000 kr
Stänger 2021-10-07 19:35:32