Rävsvanscollier i 18K guld. Den är 46 cm lång, 3 mm bred och väger 9,9g. Karbinhake. Från Balestra. Stämplad 750 & kattfot. Små ojämnheter.

Såld
3 500 kr

2021-10-07 19:35:30

Auktnr SE73.20211007.A8910
Varukategori Guld / Kedjor & collier
Utropspris 3 500 kr
Stänger 2021-10-07 19:35:30

7/10 19:35 ABV1866 3 500 kr