Rävsvanscollier i 18K guld. Den är 46 cm lång, 3 mm bred och väger 9,9g. Karbinhake. Från Balestra. Stämplad 750 & kattfot. Små ojämnheter.
Auktnr | SE73.20211007.A8910 |
Utropspris | 3 500 kr |
Stänger | 2021-10-07 19:35:30 |
7/10 19:35 | ABV1866 | 3 500 kr |