Ring i 18K guld med en briljant 0,04ct (TW-vs enligt gravyr). Den är 2,1 - 2,9 mm bred, är i storlek 16¾ och väger 1,5g. Stämplad SSG (Stavströms Guld), Stockholms stadsstämpel, kattfot, 18K & K10 (1984).
Auktnr | SE73.20211202.A9149 |
Utropspris | 800 kr |
Stänger | 2021-12-02 19:00:30 |
2/12 19:00 | ABV1866 | 800 kr |