Bismarkring i 18K guld. Den är 1,9 - 5 mm bred, är i storlek 17½ och väger 1,2g. Stämplad NSE, kattfot & 18K.
Auktnr | SE73.20220512.A10953 |
Utropspris | 600 kr |
Stänger | 2022-05-12 19:33:30 |
12/5 19:33 | ABV1866 | 600 kr |