Granatring i förgyllt silver. Den är 2,3 - 11,3 mm bred, är i storlek 18¾ och väger 2,5g. Stämplad 900.
Auktnr | SE73.20220519.A11009 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 100 kr |
Stänger | 2022-05-19 19:21:00 |