Ljusstake i silver. Den är 18 cm hög och väger 213g BTO- fylld fot. Tillverkad 1989 av Ceson i Göteborg. Signaturstämplad T Eldh. Bruksskick.

Såld
400 kr

2022-08-11 19:12:00

Auktnr SE73.20220811.A11465
Varukategori Silver / Övrigt
Utropspris 400 kr
Stänger 2022-08-11 19:12:00

11/8 19:12 ABV1866 400 kr