Ljusstake i silver. Den är 18 cm hög och väger 213g BTO- fylld fot. Tillverkad 1989 av Ceson i Göteborg. Signaturstämplad T Eldh. Bruksskick.
Auktnr | SE73.20220811.A11465 |
Utropspris | 400 kr |
Stänger | 2022-08-11 19:12:00 |
11/8 19:12 | ABV1866 | 400 kr |