Caméberlock i 18K guld. Den är 20 mm lång inkl. ögla och väger 0,9g. Stämplad 750 & kattfot.

Såld
200 kr

(helena_)

2022-09-29 19:34:00

Auktnr SE73.20220929.A12307
Varukategori Guld / Hängen & berlocker
Utropspris 200 kr
Aktuellt bud 200 kr
Stänger 2022-09-29 19:34:00

22/9 19:56:02 helena_ 200 kr