Caméberlock i 18K guld. Den är 20 mm lång inkl. ögla och väger 0,9g. Stämplad 750 & kattfot.
Auktnr | SE73.20220929.A12307 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 200 kr |
Stänger | 2022-09-29 19:34:00 |
22/9 19:56:02 | helena_ | 200 kr |