Auktion pågår nu, 224 st utrop

Din sökning gav 10 träffar. Om du är inloggad som auktion-/webbshopskund kan du spara din sökning och få ett mail så fort en ny vara läggs ut som matchar den.

Träffar: 10   [1]

Herrur Rolex Oyster Perpetual med diamanter, srn: K2324468, cal: 3135, verknr: 964J18C6, refnr: 116234, safirglas, datum, Diameter 36 mm ,stål, små repor, certifikat daterat 13.12.2011, box, ytterkartong, Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
OBS! HERRUR

Auktionsnummer: SE77.20240505.A1338

Klockor / Damur Växjö

Stänger: 2024-05-05 14:37:00

Herrur Rolex Oyster Perpetual Datejust Superlative Chronometer Officiallly Certified, boetnr 16200, serienr: R994644, år 1988, Cal  3135, Verknummer: 5176529, länknr 445B, låsnr: 62523 H 18, Ø 36 mm, mjuk fodral Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE77.20240505.A1339

Klockor / Damur Växjö

Stänger: 2024-05-05 14:37:30

Herrur Rolex Submariner Date, 40mm, stål, automatisk, ref:16610T, snr: D144117, Cal 3135, boettnr: 2160, verknr:3 0684412, oysterlänk 73250, fliplock, ca 2005-06, repig länk och boett. Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE7.20240506.R20476

Klockor / Herrur Uppsala

Stänger: 2024-05-06 11:22:00

Damur Rolex Oyster Perpetual Lady-Datejust, 18K, automatisk, ref-nr:69088, serie-nr:W745011, boett-nr:69000A, kaliber 2135, verk-nr:3403936, diamantindex, Ø26mm, clasp ref-nr:V1/8570 ca årtal 1996, box, manual, armband innermått ca 10,5cm, 1 extra länkbit, bruttovikt 74g, årtal ca 1995, tidsenlig bruksskick.

Auktionsnummer: SE1.20240508.A55082

Klockor / Damur Östermalm

Stänger: 2024-05-08 19:07:30

Herrur, Rolex Oyster Perpetual Datejust, Ø34mm, refnr: 1601, serienr: 2633119, datum, stål, jubileelänk, uverk 1570, med cert, ingen box, slapplänk, repigt glas, defekt krona, garanterar ej vattentäthet, behov av service

Auktionsnummer: SE9.20240514.A73409

Klockor / Herrur Göteborg Nordstan

Stänger: 2024-05-14 13:13:30

Länkbitar Rolex Oyster 4st 18K  Vikt: 19 g

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33105

10 500 kr

2024-05-14 14:30:30

Klockor / Övrigt Malmö Centralen

Stänger: 2024-05-14 14:30:30

Damur, Rolex Oyster Perpetual, Ø24mm, automat, stål, safirglas, vikås, oysterlänk 16,5cm, referensnummer 67180, serienummer E346510, verknummer 1595797, calibernummer 2130, finns små fläckar i urtavla, små nagg i glaskant, år 1990, utan tillbehör, bruttovikt 48,3g

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33146

Klockor / Damur Malmö Centralen

Stänger: 2024-05-14 14:51:00

Renoveringsobjekt, Herrur Rolex 18K, 36mm, ref: 6098, srn: 912023, verknr: 53819 H 81582, en skruv i rotorn saknas, servicebehov, lös packring, något ojämna lugghål, från ca 1953, inga tillbehör, bruttovikt: 52,8g.

Auktionsnummer: SE2.20240516.A81054

Klockor / Herrur City

Stänger: 2024-05-16 13:23:30

Auktionsnummer: SE2.20240516.A81072

Klockor / Damur City

Stänger: 2024-05-16 13:32:30

[1]