Träffar: 4   [1]

Herrur Rolex Oyster Perpetual Submariner Date, stål, automatisk, ref-nr:16610, serie-nr:Y347364, kaliber 3135, verk-nr:3 9618901, boett-nr:2160, Ø40mm, länk-ref:93250-DT10/801, årtal ca 2002, 10st länkbitar monterade, små repor, nagg på vridringen, inga andra tillbehör.

Herrur Rolex Oyster Perpetual GMT-Master II, stål, automatisk, ref-nr:116710BLNR, serie-nr:30J45077, verk-nr:414G2903, kaliber:3186, boett-nr:2350, länk-ref:5VM, Ø40mm, 10st länkbitar monterade, 2 extra länkbitar, små repor, manual, ytterkartong, box, certifikat 2016.

[1]