Träffar: 3606   [1] 2 3 ... 181 Nästa »

Solglasögon Moscot Lemtosh, storlek 46, smärre repor på skalmen, etui ej original

Solglasögon Moscot Lemtosh...

Armand Pansar, längd: 17,5cm, bredd 10mm, silver 835/1000 Vikt: 41,3 g

Armand Pansar, längd: 17,5...

Ring halvallians med diamanter 14x0,01ct, stl 15½, bredd 2mm, gravyr, 18K Vikt: 2,8 g

Guldtacka, Chafner, serienummer: 349950, plomberad, 999,9/1000, 24K Vikt: 1 g

Hänge, orientaliskt svärd, längd: 15mm, bredd: 10mm, silver 800/1000 Vikt: 3,7 g

Hänge, orientaliskt svärd...

Kedja Figaro, längd 60cm, bredd 4,5mm, silver 925/1000 Vikt: 18 g

Kedja Figaro, längd 60cm, ...

Armband Figaro. längd 21 cm, bredd 6mm, silver 925/1000 Vikt: 10,6 g

Armband Figaro. längd 21 c...

Armband Figaro. längd 22,5 cm, bredd 4,5mm, silver 925/1000 Vikt: 7,2 g

Armband Figaro. längd 22,5...

Kedja Pansar med integrerat hänge, text på Arabiska, 44cm, bredd 0,6mm, hänge Ø15mm, limrester på hänge, silver 925/1000 Vikt: 5,6 g

Kedja Pansar, hänge Fatimas hand vita stenar 15x12mm, längd 41,5cm, oxiderat, silver 925/1000 Vikt: 2,1 g

Kedja Pansar, hänge Fatima...

Herrur, Omega Constellation, quartz, 34mm, datum, ref 15124000, serienummer 90399521, stålarmband 1552/862, inre omkrets länk ca 15,5cm, mindre repa på ring vid krona, behov av batteribyte, inga övriga tillbehör Vikt: 0 g

Herrur, Omega Constellation, quartz, 34mm, datum, guld/stål, ref 396.1201, serienummer 58919044, kaliber 1532, inre omkrets länk: ca 15,5cm, behov av batteribyte, inga övriga tillbehör Vikt: 0 g

Klackring med diamant "Mcdonalds", storlek 21.5 mm, bredd 4.7-12 mm, 14 k. Vikt: 16,9 g

Collier, längd 51 cm, bredd 3,2 mm, 23 k Thai. Vikt: 30,4 g

Collier, längd 51 cm, bred...

Collier, längd 39 cm, bredd 1,5-24 mm, 23 k Thai. Vikt: 15,2 g

Collier, längd 39 cm, bred...

Collier, längd 43 cm, bredd 2,4-22,6 mm, 23 k Thai. Vikt: 15,1 g

Collier, längd 43 cm, bred...

Armband med hjärthänge, längd 16 cm, bredd 5,6 mm, 23 k Thai. Vikt: 15,2 g

Armband med hjärthänge, ...

Armband med hjärthänge, längd 16 cm, bredd 7,7 mm, 23 k Thai. Vikt: 15,2 g

Armband med hjärthänge, ...

Collier Venezia med hänge, 7 st diamanter varav en möjligtvis syntetisk totalt ca 0,65ct,  hänget stämplat guldsmed Mikael Andersson Helsingborg, kedjans längd 42cm och bredd 1 mm, hängets höjd 20 mm, 18 k. Vikt: 8,2 g

Collier Venezia med hänge,...

Klackring med sten, Bengt Hallberg Köping 1971, storlek 20 mm, bredd 3,4-11,6 mm, 18 k. Vikt: 4 g

[1] 2 3 ... 181 Nästa »