Auktion pågår nu, 68 st utrop

Träffar: 4297   « Föregående 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 215 Nästa »

Ring i silver. Den är 5,2 - 24,6 mm bred, är i storlek 17¾ och väger 10,0g. Stämplad GFAB 925.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16922

75 kr

Budledare: novali Antal bud: 1

Silver / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:02:00

Ring i silver med markasiter. Den är 2,3 - 26,4 mm bred, är i storlek 18¼ och väger 4,0g. Stämplad 925.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16923

Silver / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:02:30

Ring i silver med en blå sten. Den är 7 mm bred, är i storlek 18 och väger 6,1g. Stämplad CGH 925.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16924

50 kr

Silver / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:03:00

Ring i silver. Den är 5,6 - 8,3 mm bred, är i storlek 20 och väger 15,6g. Stämplad GFAB 925.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16925

100 kr

Budledare: johhaa Antal bud: 1

Silver / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:03:30

Borstad ring i silver med cubic zirconia. Den är 5,4 mm bred, är i storlek 19 och väger 7,7g. Stämplad 925.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16926

Silver / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:04:00

Ring i silver med en blå sten i förgylld fattning. Den är 8,8 mm bred, är i storlek 17 och väger 9,9g. Stämplad GFAB 925.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16927

Silver / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:04:30

Ring i silver med en turkos randig sten. Den är 4,3 - 8,7 mm bred, är i storlek 19 och väger 9,7g. Stämplad 925.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16928

Silver / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:05:00

Ring i silver med kläppar. Den är 8,2 - 11,8 mm bred, är i storlek 16½ och väger 6,5g. Stämplad 830S G. DUNKER KAUTOKEINO HANDARBEIDE

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16929

Silver / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:05:30

Ring i silver med en blåfläckig sten. Den är 2,7 - 18,6 mm bred, är i storlek 17¾ och väger 6,4g. Stämplad CGH 925.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16930

Silver / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:06:00

Ring i silver. Den är 3,3 - 13,5 mm bred, är i storlek 18¾ och väger 9,7g. Tillverkad 1970 av Heribert Engelbert i Stockholm. Stämplad STIGBERT SWEDEN 925S. Kattfot.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16931

Silver / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:06:30

Ring i silver med en vit sten. Den är 3,2 - 8,9 mm bred, är i storlek 18¾ och väger 5,5g. Stämplad 925.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16932

Silver / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:07:00

Ring i silver med en grön sten. Den är 3,8 - 12 mm bred, är i storlek 17½ och väger 5,7g. Stämplad 925.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16933

Silver / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:07:30

Ring i silver med en pärlemovit sten. Den är 3 - 26,7 mm bred, är i storlek 19 och väger 7,5g. Stämplad 925.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16934

Silver / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:08:00

Ring i silver med en matt, pärlemovit sten. Den är 3 - 13 mm bred, är i storlek 18½ och väger 6,9g. Stämplad 925.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16935

Silver / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:08:30

Ring i silver med en ljusblå sten. Den är 5,2 - 10 mm bred, är i storlek 19 och väger 9,4g. Stämplad GFAB 925.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16936

Silver / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:09:00

Ring i silver med en matterad rondell. Den är 3,2 - 19 mm bred, är i storlek 19¼ och väger 8,7g. Stämplad 925.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16937

Silver / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:09:30

Ring i silver. Den är 4,7 - 20,6 mm bred, är i storlek 18½ och väger 9,2g. Stämplad 925.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16938

75 kr

Silver / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:10:00

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16939

Silver / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:10:30

Ring i silver, tillverkad av en kaffesked. Den är 6 - 47,6 mm bred, är i storlek c:a 20½ och väger 15,5g.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16940

Silver / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:11:00

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16941

75 kr

Budledare: byronbay55 Antal bud: 1

Silver / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:11:30