Auktion pågår nu, 311 st utrop

Träffar: 4037   « Föregående 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 202 Nästa »

Servettring, ca 28 x 51mm, bredd 16,4mm, namngravyr, ostämplad Silver 830/1000  Vikt: 8,3 g

Auktionsnummer: SE18.20240508.R32892

50 kr

Silver / Övrigt Solna

Stänger: 2024-05-08 14:19:30

2 Kedjor + 3 hängen, defekt/trassliga/ostämplade Silver  Vikt: 7,5 g

Auktionsnummer: SE18.20240508.R32891

50 kr

Silver / Övrigt Solna

Stänger: 2024-05-08 14:20:00

3 Ringar, skadad/stenar, Silver 925/1000  Vikt: 22 g

Auktionsnummer: SE18.20240508.R32890

100 kr

Silver / Övrigt Solna

Stänger: 2024-05-08 14:20:30

Ett par ljuslyktor, Atoll, Anna Ehrner för Kosta Boda, klarglas med vita inslag, höjd: 5,5cm, Ø11cm, en etikettmärkt Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE18.20240508.R32883

Keramik, porslin & glas / Övrigt Solna

Stänger: 2024-05-08 14:21:00

Uppläggningsfat, Contrast, Anna Ehrner för Kosta Boda, Ø38cm, klart kristallglas med inslag av vitt, blått och svart, etikett- och stämpelmärkt, repor undertill Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20240508.R32882

Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat Solna

Stänger: 2024-05-08 14:21:30

Skål, Sofiero, Gunnar Cyrén för Orrefors, slipat kristallglas, höjd: 12cm, Ø20cm, signerad och numrerad i botten 3834-13, etikettmärkt, minimala repor i botten  Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20240508.R32879

Keramik, porslin & glas / Vaser & skålar Solna

Stänger: 2024-05-08 14:22:00

Violin, Visaja Concert ½, Aubert made in Germany, med stråke Visaja, hakstöd, små stötmärken och repor, i hårt fodral Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20240508.R32878

Musikinstrument / Stränginstrument Solna

Stänger: 2024-05-08 14:22:30

Herrur, Alfa, stål, 31mm, manuell, boettnr: 961-1903, repor och sprickor på plexiglas, repor, saknar band, inga tillbehör  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE18.20240508.R32871

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2024-05-08 14:23:00

Skål, Zodiac, Erika Lagerbielke för Orrefors, kristallglas, höjd: 15cm, Ø24cm, signerad och numrerad 4729-IY, etikettmärkt Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20240508.R32586

Stänger: 2024-05-08 14:23:30

Diverse mynt, olika år och valörer silver, Sverige, silver 400/1000 Vikt: 62,1 g

Auktionsnummer: SE18.20240508.R33093

75 kr

Budledare: redrum Antal bud: 1

Silver / Övrigt Solna

Stänger: 2024-05-08 14:24:00

Mynt 4st, olika valörer och årtal, Sverige, silver 400/1000 Vikt: 41,8 g

Auktionsnummer: SE18.20240508.R33128

100 kr

Silver / Övrigt Solna

Stänger: 2024-05-08 14:24:30

Slipsklämma med vit sten, ca 8,5x50mm, silver 835/1000. Finns för visning på Pantbanken Kista Vikt: 5,5 g

Auktionsnummer: SE18.20240508.R32146

Silver / Övriga smycken Solna

Stänger: 2024-05-08 14:25:00

Väska Fendi Monster Eyes clutch, svart, modellnummer 7N0078, serienummer 198-8210, mått 30x20 cm, dustbag, kvittokopia, papperskasse Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE18.20240508.R29103

Fashion / Väskor Solna

Stänger: 2024-05-08 14:25:30

Digital systemkamera Fujifilm X-T20, snr: 8AQ21274, 24,3MP, Fujinon FX 18-55mm F2.8-4 R LM OIS, srn: 8AA17584, linsskydd, motljusskydd, 64GB SD kort, laddare, batteri, instruktionsbok, originalkartong Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE18.20240508.R28264

Foto & elektronik Solna

Stänger: 2024-05-08 14:26:00

 Tavla, Wes Lang, signerad a tergo, Abe, Enjoying all things, 2006, akryl på duk ca 142,5x116,5cm  Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE1.20240508.A50010

Konst & antikviteter / Måleri Östermalm

Stänger: 2024-05-08 19:00:00

Tavla, Wes Lang signerad a tergo, I Trust Eddie Martinez And I'm Not Afraid To Die uppfästningshål och veck, 2006 Blyerts på papper 51x39 cm Ramad (glas) Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE1.20240508.A50011

Stänger: 2024-05-08 19:00:30

Tavla, Wes Lang, signerad a tergo Flesh Of My Flesh Blood Of My Blood, 2005 Blyerts och krita på papper 46x61 cm Ramad (glas) Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE1.20240508.A50012

Stänger: 2024-05-08 19:01:00

Tavla, Wes Lang signerad a tergo Untitled (Skull Indian), 2009 Blyerts på papper 37x27,5 cm Ramad (glas). Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE1.20240508.A50013

Stänger: 2024-05-08 19:01:30

Tavla, Wes Lang signerad a tergo If You Were Still Here Id Admit That I Am An Asshole, 2006 Blyerts på papper 32 x 24 cm Ramad (glas) uppfästningshål Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE1.20240508.A50014

Stänger: 2024-05-08 19:02:00