Träffar: 4510   « Föregående 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 226 Nästa »

Enstaka örhänge Bismarck 14mm, bredd 4-6mm, 18K Vikt: 0,7 g

Enstaka örhänge Bismarck ...

Kedja Kejsarlänk, 56cm, bredd 5,6mm, 18K Vikt: 108,7 g

Kedja Kejsarlänk, 56cm, br...

Hänge, 45mm, bredd 24,4mm, vitguldsdetaljer, 18K Vikt: 19 g

Hänge, 45mm, bredd 24,4mm,...

Diverse guld, 18K Vikt: 4 g

Diverse guld, 18K Vikt: 4 g

Diverse guld, 18K Vikt: 4,1 g

Diverse guld, 18K Vikt: 4,1 g

Collier Pansar, längd 43cm, bredd 9,8mm, integrerat hänge med diamanter ca 26x0,03-0,05ct, W/VS-SI, 2x0,25ct, W/VS, samt fasetterad smaragd ca 14x20,6mm, fattning ca 24x30mm, 2 klor saknas, nagg på smaragd, ihåligt, FBM, 14K Vikt: 64,8 g

Collier Pansar, längd 43cm...

Hänge Jesushuvud med vita stenar, ca 29x55mm, ihåligt, 14K Vikt: 25,4 g

Hänge Jesushuvud med vita ...

Kedja med dekor av cykelkedja, längd 64cm, bredd 7,6mm, ihåligt/buckligt, ostämplad, 14K Vikt: 35,2 g

Kedja Figaro, 50cm, bredd 4-5mm, kist-lås, vit/gulguld, SVE, 18K  Vikt: 39,5 g

Ring med safir, stl 17, bredd 3,5-9mm, safir med stort nagg, ostämplad, 18K Vikt: 11,4 g

Armring, integrerade berlocker med vita stenar, vitguld, 18cm, bredd 3,4mm, öppningsbart lås, 18K  Vikt: 21,4 g

Armring med vita samt röda stenar, öppen modell, 16,5cm, bredd 6-10mm, ihålig, något skev, stenar saknas, 18K Vikt: 22,2 g

Armring med vita samt röda...

Namnbricka ''Olivia'' med 53 diamanter totalt 0,50ctv, vitguld, 45mm, bredd 14,4mm, ostämplad, delar saknas, 18K Vikt: 17,7 g

Armband, 19cm, bredd 30mm, bucklor, 22K.  Vikt: 58 g

Collier, med vita stenar, längd ca 42cm, bredd 2,5mm, mått på dekor ca 70x67mm, halvstel, vitguld, 18K. Vikt: 35,5 g

Collier, med vita stenar, ...

Väska, Celine, Teen Triomp...

Väska, Louis Vuitton, Flandrin, Monogram Noir, mått ca 26 x 34 x 15cm, kvitto från Stockholm 2017, slitage, odör troligen från svett, dustbag, samt box Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Väska, Louis Vuitton, Flan...

Kedja Pansar, längd 50cm, bredd 5,2mm, ihålig, GHA, 18K Vikt: 15,4 g

Kedja Pansar, längd 50cm, ...

Kedja, längd 45cm, bredd 3,6mm, bucklig, 18K  Vikt: 5,5 g

Kedja, längd 45cm, bredd 3...

Ring, Cartier, Juste Un Clou, stl 20/62, bredd ca 1,7-7,7mm, snr: NFS671, certifikat daterat 10.08.2021, Cartier Smålandsgatan, ytliga bruksrepor, 18K. Vikt: 3,9 g