Auktion pågår nu, 205 st utrop

Träffar: 364   « Föregående 1 [2] 3 4 ... 19 Nästa »

 Collier med turkoser, längd 48cm, lås med filigran, förgyllt silver Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94939

350 kr

Budledare: sabina123 Antal bud: 3

Silver / Kedjor & collier Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:14:00

Herrur Ermano 18K, automatisk, 28x28mm, boettnr 328CG, datum, slitet armband förgylld metall, repigt plexiglas, bucklig boett, skadad urtavla, defekt går ej, bruttovikt 46,2g, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94947

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:18:00

Damur Eterna 14K, manuell, 21mm, boettnr 2549412, liten sekundvisare, defekt armband förgylld metall, repigt plexiglas bucklig boett, skadad urtavla, bruttovikt 14,7g, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94949

Klockor / Damur Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:19:00

Snurrebuss, 18K Vikt: 0,3 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94954

200 kr

Guld / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:21:30

Herrur Certina 14K, quartz, 33mm, refnr EOL. 115.9299.65, datum, slitet läderarmband ej original, gravyr, defekt - går ej, krona saknas, repigt plexiglas, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94960

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:24:30

Muminmugg, Såsdjuret, år 2011-2019, höjd 8cm, rosa, liten repa, Arabia, porslin  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94977

100 kr

Budledare: novali Antal bud: 1

Keramik, porslin & glas / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:33:00

Damur, Tärnan, 14K, manuell, 15mm, plexiglas, minimalt slitage i urtavla, längd på länk inklusive ur: 17,5cm, länk i 18K, brv: 15,1g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94981

Klockor / Damur Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:35:00

Damur, Nicolet Watch, 18K, manuell, 22mm, plexiglas med repor, boettnr: 9533, länk i guldfärgat stål, ställbar längd, brv: 23,6g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94982

Klockor / Damur Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:35:30

Figurin tomte, Rolf Berg Torshälla, keramik, höjd: 8cm, bredd: ca 8cm, etikettmärkt

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94992

100 kr

Budledare: chipsi Antal bud: 1

Stänger: 2024-06-18 12:40:30

Figurin tomte med ljuslykta, Rolf Berg Torshälla, höjd: 15cm, bredd: 10cm, etikettmärkt

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94993

175 kr

Stänger: 2024-06-18 12:41:00

Skulptur, ägg, längd 12cm, höjd 9cm, Paradisverkstan, Öland, handmålad keramik, etikettmärkt Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94997

Stänger: 2024-06-18 12:43:00

Damur, Omega, 18K, manuell (går ej att vrida upp), 17mm, plexiglas, defekt urtavla, fiskbenslänk i 18K, brv: 25,2g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95023

Klockor / Damur Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:56:00

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95076

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:22:00

Herrur Omega Seamaster, stål, manuell, 35,7mm, liten sekundvisare, boettnr 2937-4, serienr 16863096, Cal 267, skadad urtavla och visare, servicebehov, repigt plexiglas och boett, läderarmband ej original, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95082

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:25:00

Semiakustisk gitarr, Daisy Rock Pixie, Blueberry Burst, California USA, kantskador på huvud, mjukt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95092

Musikinstrument / Stränginstrument Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:30:00

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95096

550 kr

Budledare: lander Antal bud: 13

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:32:00

Savonett Molnija, vitmetall, manuell, ca 49,5mm, liten sekundvisare, urkedja i metall.

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95097

150 kr

Budledare: mwmwmw Antal bud: 1

Klockor / Fickur Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:32:30

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95098

Klockor / Fickur Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:33:00

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95099

Klockor / Fickur Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:33:30

Damur Burberry, stål, quartz, ca 26,7x18,2mm, refnr BU1015, serienr 06560, läderarmband, viklås, repigt glas, går ej, behov av batteribyte, garantikort London år 2005, manual, box, sliten ytterkartong.

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95101

Klockor / Damur Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:34:30