Auktion pågår nu, 184 st utrop

Träffar: 4353   « Föregående 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 218 Nästa »

Ring, höjd 40mm, skev och bucklig justerbar skena, silver 925/1000  Vikt: 10,1 g

Ring, höjd 40mm, skev och ...

Ett par örhängen vit sten, silver 925/1000 Vikt: 0,5 g

Ett par örhängen vit sten...

6 kaffeskedar modell Svensk Rund, längd 12cm, nyskick, silver 830/1000 Vikt: 72,6 g

Minnesmynt Kung Carl XVI Gustaf, Sveriges Riksbank, ca Ø36mm, 200kr 1997, plastetui, 925/1000 silver Vikt: 27 g

Minnesmynt Kung Carl XVI Gustaf, Sveriges Riksbank, ca Ø36mm, 200kr 1995, plastetui, 925/1000 silver Vikt: 27 g

Minnesmynt Kung Carl XVI Gustaf 25 år, Sveriges Riksbank, ca Ø36mm, 200kr 1998, 925/1000 silver, plastetui  Vikt: 27 g

Minnesmynt Kung Carl XVI Gustaf 50 år, Sveriges Riksbank, ca Ø36mm, 200kr 1996, 925/1000 silver, plastetui  Vikt: 27 g

Digitalkamera Nikon Coolpix AW130, 16MP, Wifi/NFC, vattentät 30m, laddare, strömkabel samt instruktionsbok. fint skick Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Herrur Emporio Armani mecanico, 43mm, automatisk, ref Ar60041. läderarmband, inga tillbehör

Herrur Emporio Armani, quartz, 43mm, ref ar-2448, stål, lättare bruksslitage, box, inga övriga tillbehör

Konstaffisch, litografi, 78,5cm x 50,5cm, Poster Maeght Gallery - Objects and Large Formats, By Tàpies Antoni, 1972, fläckar, oramad på hård papp  Skickas med postpaket.

Tavla, olja på duk, naturmotiv med båt, Reino Malm, Finland, ramad, 47,5cm x 61cm, litet hål i duken, text baksidan Skickas med postpaket.

Tavla, olja på duk, naturm...

Tavla, Tony Emilsson, träsnitt 2/10, fåglar ev svalor, 18cm x 21,5cm, glas & ram, lös på baksidan, gulnad Skickas med postpaket.

Tavla, Tony Emilsson, träs...

Tavla, Tony Emilsson år 1944, fors/sluss, krita & kol, 26cm x 31cm, glas & ram, skadad ram, gulnad paspartout Skickas med postpaket.

Tavla, Tony Emilsson år 19...

Tavla, Tony Emilsson år 1952, olja på duk, 24cm x 29cm, färgbortfall,  Skickas med postpaket.

Tavla, Tony Emilsson år 19...

Tavla, Tony Emilsson, olja på duk, Unga kvinnor på promenad, 100cm x 38cm, stift saknas, färgbortfall, duken behöver sträckas Skickas med postpaket.

Ljuslykta Orrefors, Hallon, design Anne Nilsson, höjd 6,5cm

Skål Orrefors, Hallon, design Anne Nilsson, höjd ca 7cm Ø19cm

Skål Orrefors, Hallon, des...