Auktion pågår nu, 83 st utrop

Träffar: 162   « Föregående 1 2 [3] 4 5 ... 9 Nästa »

Herrur Certina, 14K guld, Ø34 mm, quartz - behov av nytt batteri, boettnummer EOL115.9199.65, datum, skinnband med slitage, bruksmärken, repigt glas,

Auktionsnummer: SE74.20240507.A25037

Klockor / Herrur Kristianstad

Stänger: 2024-05-07 19:38:00

Auktionsnummer: SE4.20240508.R487727

Möbler & design / Belysning Malmö Triangeln

Stänger: 2024-05-08 11:04:30

Auktionsnummer: SE4.20240508.R484680

Klockor / Herrur Malmö Triangeln

Stänger: 2024-05-08 11:07:00

Armbandsur Michael Kors, gulmetall, quartz, Ø38mm, datum, sekundvisare, kronograf, länk 18,5cm, repor på glas och boett, i behov av batteribyte, inga tillbehör. Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE4.20240508.R493830

Klockor / Övrigt Malmö Triangeln

Stänger: 2024-05-08 11:09:30

Armbandsur Girard Perregaux, stål, manuell, 22x22mm, liten sekundvisare,  läderband ej original 22cm, från 1940-50tal, verknr 05 1514 GXM, X 5624, anfrätt urtavla, glaset löst, inga tillbehör. Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE4.20240508.R489370

Stänger: 2024-05-08 11:10:00

Figurin, häst, klarglas med underfång i rödorange, höjd: 28cm, bredd: 24cm, osignerad och omärkt, litet nagg samt tillverkningsdefekt i svans, SKICKAS EJ Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE18.20240508.R32849

Konst & antikviteter / Skulpturer Solna

Stänger: 2024-05-08 14:01:00

Auktionsnummer: SE18.20240508.R29535

Konst & antikviteter / Grafik Solna

Stänger: 2024-05-08 14:02:30

Vas Capsule Bird, Morgan Persson, Målerås, numrerad 44114, 1/99, ca höjd 55cm, glas, kartong med slitage Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20240508.R27153

Keramik, porslin & glas / Vaser & skålar Solna

Stänger: 2024-05-08 14:05:00

Pokalglas/vinglas, Open Minds, Artist Collection, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, signerad och numrerad 98823, etikettmärkt, höjd 24cm, handmålat glas Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE18.20240508.R31663

Keramik, porslin & glas / Övrigt Solna

Stänger: 2024-05-08 14:06:00

Skål, Kosta Boda, Atoll av Anna Ehrner, höjd 7,5cm, Ø 17,5cm, glas Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20240508.R31336

125 kr

2024-05-08 14:09:00

Stänger: 2024-05-08 14:09:00

Auktionsnummer: SE18.20240508.R32449

Stänger: 2024-05-08 14:11:30

Auktionsnummer: SE18.20240508.R32448

Stänger: 2024-05-08 14:12:00

Fat, Gabriel Sweden, keramik med koboltblå glasyr, Ø20cm, nr: 1037-038, nagg Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE18.20240508.R32901

50 kr

2024-05-08 14:18:00

Budledare: aga2017 Antal bud: 1

Stänger: 2024-05-08 14:18:00

Ett par ljuslyktor, Atoll, Anna Ehrner för Kosta Boda, klarglas med vita inslag, höjd: 5,5cm, Ø11cm, en etikettmärkt Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE18.20240508.R32883

Stänger: 2024-05-08 14:21:00

Uppläggningsfat, Contrast, Anna Ehrner för Kosta Boda, Ø38cm, klart kristallglas med inslag av vitt, blått och svart, etikett- och stämpelmärkt, repor undertill Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20240508.R32882

Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat Solna

Stänger: 2024-05-08 14:21:30

Skål, Sofiero, Gunnar Cyrén för Orrefors, slipat kristallglas, höjd: 12cm, Ø20cm, signerad och numrerad i botten 3834-13, etikettmärkt, minimala repor i botten  Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20240508.R32879

Stänger: 2024-05-08 14:22:00

Herrur, Alfa, stål, 31mm, manuell, boettnr: 961-1903, repor och sprickor på plexiglas, repor, saknar band, inga tillbehör  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE18.20240508.R32871

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2024-05-08 14:23:00

Skål, Zodiac, Erika Lagerbielke för Orrefors, kristallglas, höjd: 15cm, Ø24cm, signerad och numrerad 4729-IY, etikettmärkt Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20240508.R32586

Stänger: 2024-05-08 14:23:30

Tavla, Wes Lang signerad a tergo, I Trust Eddie Martinez And I'm Not Afraid To Die uppfästningshål och veck, 2006 Blyerts på papper 51x39 cm Ramad (glas) Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE1.20240508.A50011

Konst & antikviteter / Måleri Östermalm

Stänger: 2024-05-08 19:00:30