Auktion pågår nu, 390 st utrop

Din sökning gav 20 träffar. Om du är inloggad som auktion-/webbshopskund kan du spara din sökning och få ett mail så fort en ny vara läggs ut som matchar den.

Observera att föremålen på nedanstående nätauktion kan komma att strykas med kort varsel då det är en pantauktion. Läs mer under Villkor, Villkor på andra språk
Alla föremål på våra internetauktioner säljs i befintligt skick. Köparprovision om 15% tillkommer på slaget belopp.

Träffar: 27   [1] 2 Nästa »

Armbandsur Omega Constellation, stål/guld, quartz, 33mm ( 31,5mm), ref: 196.0325, Cal. 1379, snr: 48002538  ca 1984, datum, läderband samt bygelspänne ej original, etui

Auktionsnummer: SE2.20240516.A80894

Klockor / Herrur City

Stänger: 2024-05-16 12:04:00

Herrur Omega Seamaster 600, stål, manuell, 34,4mm, ref: 135.011, Cal. 601, snr: 23256250 ca 1966, skadat glas, läderband samt bygelspänne ej original, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE2.20240516.A80896

Klockor / Herrur City

Stänger: 2024-05-16 12:05:00

Fickur Omega Grand Prix Paris 1900, silver 900/1000, 51mm, boettnr: 5982376, verknr: 5082370, röd 24-timmarsvisning, liten sekundvisare, silver 800/1000, bruttovikt: 89,1g

Auktionsnummer: SE2.20240516.A81037

Klockor / Fickur City

Stänger: 2024-05-16 13:15:00

Fickur Omega Grand Prix, 52mm, röd tolva, boettnr: 5298371, verknr: 5031604, defekt, innerboett i silver, 800/1000,  bruttovikt: 108,2g.

Auktionsnummer: SE2.20240516.A81044

Klockor / Fickur City

Stänger: 2024-05-16 13:18:30

Damur Omega Constellation, stål/guld, quartz, 23mm, helstav, pärlemourtavla, visst slitage på urtavla, länknr: 6553/865, boettnr: 56974258, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE2.20240516.A81046

Klockor / Damur City

Stänger: 2024-05-16 13:19:30

Klocketui, Omega, 21,5x4cm, slitage

Auktionsnummer: SE2.20240516.A81091

Aktuellt bud

200 kr

2024-05-16 13:42:00

Budledare: camaro Antal bud: 8

Klockor / Övrigt City

Stänger: 2024-05-16 13:42:00

Damur Omega De Ville, boett Ø20 mm, quartz, stål/doublé, ställknapp (modell utan krona), går ej/behov av batteribyte, klocklänk i 18K guld, inga tillbehör. brutto

Auktionsnummer: SE61.20240517.A21841

Klockor / Damur Eskilstuna

Stänger: 2024-05-17 11:35:30

Herrur Omega Seamaster 30 Ø 35mm, ref nr. 135.003-62-SC, snr. 19539826, ca år 1962, cal. 286, manuell uppdragning, svart urtavla, originalkrona samt glas (ytliga repor), med slitet läderband

Auktionsnummer: SE25.20240519.A1627

Klockor / Herrur Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-05-19 11:22:00

Herrur Omega Seamaster Aqua Terra, Ø38,5mm, ref nr. 23110396002001 snr. 92497753, quartz, datum, stållänk, cert (Clem Vercammen 2017), manual, originalbox och ytterkartong (några fläckar), extra länkbitar, smärre repor,

Auktionsnummer: SE25.20240519.A1646

Klockor / Herrur Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-05-19 11:31:30

Herrur Omega, mekanisk, svart urtavla,  sekundvisare, stål,  mekanisk Ø35mm skinnbad orginal krona, sliten urtavla, repor glas, repor visare, målad urtavla

Auktionsnummer: SE23.20240519.A5899

Klockor / Herrur Linköping

Stänger: 2024-05-19 19:33:30

Herrur Omega, Geneve, mekanisk, datum, urtavla silver , sekundvisare, stål,  Ø34mm skinnband  sliten urtavla, repor glas, repor visare

Auktionsnummer: SE23.20240519.A5900

Klockor / Herrur Linköping

Stänger: 2024-05-19 19:34:00

Stoppur Omega, manuell, Ø56mm, med hållare/stativ, Omega, röd plast med tygband

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94487

Aktuellt bud

500 kr

2024-05-21 12:47:00

Budledare: bjbj33 Antal bud: 1

Klockor / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-05-21 12:47:00

Herrur, Omega Constellation, Ø34mm, Cal 564, verknr 27255081, Boettnr 168005, stål, datum, automat, tygband slitage, repor på originalplastglas, ca 1966-69, kraftig gravyr på baksida

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94578

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:31:00

Herrur Omega Seamaster, guld på stål, manuell, ca 35mm, liten sekundvisare, skadad urtavla och visare, repigt plexiglas och boett, slitet läderarmband ej original, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94594

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:39:00

Herrur Omega Geneve, stål, Ø35 mm, manuell, kaliber 601, referensnummer 135.070, serienummer 29867703, bruksmärken

Auktionsnummer: SE74.20240521.A25166

Klockor / Herrur Kristianstad

Stänger: 2024-05-21 19:59:00

Herrur Omega Constellation, 18K, automatisk, datum, cal 561, serienr: 23813264, ca år 1966, Ø 34,5mm, repigt plexiglas, saknar länk/läderband, bruttovikt: 49,7gr

Auktionsnummer: SE8.20240523.A42424

Klockor / Herrur Fridhemsplan

Stänger: 2024-05-23 11:14:00

Herrur Omega, äldre modell, Ø ca 35mm, stål, fläckig urtavla, trög krona, servicebehov, tygband och spänne ej original

Auktionsnummer: SE8.20240523.A42512

Klockor / Herrur Fridhemsplan

Stänger: 2024-05-23 11:57:00

Damur, Omega, Seamaster Ladymatic, Ø ca 19mm, stål/ doublé, manuell, missfärgad urtavla, servicebehov, flexband ej original.

Auktionsnummer: SE8.20240523.A42536

Klockor / Damur Fridhemsplan

Stänger: 2024-05-23 12:09:00

Damur Omega, doublé, 80 micron, manuell, går ej, behov av översyn, flexband ej original

Auktionsnummer: SE8.20240523.A42537

Aktuellt bud

100 kr

2024-05-23 12:09:30

Budledare: - Antal bud: -

Klockor / Damur Fridhemsplan

Stänger: 2024-05-23 12:09:30

Herrur Omega med guldfärgad urtavla, gravyr, diameter 32 mm, fungerar ej troligen batteribyte, 18 k.

Auktionsnummer: SE76.20240526.A20218

Aktuellt bud

5 400 kr

2024-05-26 19:27:30

Budledare: alexmynt1 Antal bud: 3

Klockor / Herrur Karlstad

Stänger: 2024-05-26 19:27:30

[1] 2 Nästa »