Auktion pågår nu, 573 st utrop

Din sökning gav 7 träffar. Om du är inloggad som auktion-/webbshopskund kan du spara din sökning och få ett mail så fort en ny vara läggs ut som matchar den.

Träffar: 27   « Föregående 1 [2]

Savonette Omega 14K, 52mm, manuell, boettnr:5600829, verknr:4727831, graverad innerboett i metall, bruttovikt 104,4g.

Auktionsnummer: SE7.20240506.R19951

13 000 kr

2024-05-06 11:18:30

Budledare: fifa2023 Antal bud: 1

Klockor / Fickur Uppsala

Stänger: 2024-05-06 11:18:30

Damur, Omega, 18K, manuell, 19mm, safirglas, integrerad x-länk med stav längd ca: 17,5cm, länk tillverkad år 1964, 18K

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94074

Klockor / Damur Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:32:00

Herrur, Omega, Ø36mm, tuxedo dial, manuell, liten sekundvisare, plexiglas,  stål, 1950-tal, gravyr VH, repor, små bucklor, saknar sprintar och armband

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94171

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2024-05-07 12:16:30

Herrur, Omega Seamaster GMT 50 Years, stål, automatisk, 41mm, refnr: 2534.50, snr: 80017171, safirglas, 24h visning, datum (återställer ej korrekt), små nagg i glas, repig och blekt ring, repig länk i stål med viklås, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94183

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2024-05-07 12:22:30

Herrur Omega Seamaster, 18K guld, Ø32,5 mm, quartz, datum, bruksmärken, bruttovikt 21g

Auktionsnummer: SE74.20240507.A25034

5 200 kr

2024-05-07 19:36:30

Klockor / Herrur Kristianstad

Stänger: 2024-05-07 19:36:30

Damur Omega Ladymatic, guld på stål, Ø22 mm, automatisk, kaliber 681, referensnummer 566.011, urtavla med fin orörd patina,

Auktionsnummer: SE74.20240507.A25039

Klockor / Damur Kristianstad

Stänger: 2024-05-07 19:39:00