Träffar: 3322   « Föregående 1 ... 144 145 [146] 147 148 ... 167 Nästa »

Ett par örhängen med kulor, Ø2,9mm, 18K Vikt: 0,3 g

Ett par örhängen med kulo...

Ett par örhängen med vita stenar, Ø3mm, en snurrebuss saknas, 18K  Vikt: 0,4 g

Ett par örhängen med vita...

Ett par örhängen, Ø15,2mm, bredd 3,8mm, creoler, 18K Vikt: 1,4 g

Ett par örhängen, Ø15,2m...

Ett par örhängen creoler, ca Ø15mm, bredd: 2,3mm, skeva, bucklor, 18K  Vikt: 0,7 g

Ett par örhängen creoler,...

Damur, Omega, 18K, manuell, 19mm, safirglas, integrerad x-länk med stav längd ca: 17,5cm, länk tillverkad år 1964, 18K

Kedja Figaro, längd: 52cm, bredd: 2,8mm, 18K  Vikt: 10,5 g

Kedja Figaro, längd: 52cm,...

Kedja Pansar, längd: 38cm, bredd: 1,2mm, GHA, 9K Vikt: 1,7 g

Kedja Pansar, längd: 38cm,...

Ett par örhängen med briljantslipade diamanter 2x 0,06ct, rödguld, 18K Vikt: 0,9 g

Ett par örhängen med bril...

Ring, stl 16, bredd: 2,9mm, repor, 18K  Vikt: 2,2 g

Barnring med dekor, stl 12¾, bredd: 3,2-4mm, repor, slitage på dekor, 18K  Vikt: 4 g

Barnring med dekor, stl 12...

Armband med borstad och slipad dekor, längd: 20,5cm, bredd: 7,6mm, ojämnheter, bucklor, 22K Vikt: 26,7 g

Armband X-länk, längd: 19,5cm, bredd: 16mm, trasig länkbit, 18K  Vikt: 21 g

Armband X-länk, längd: 19...

Örhänge kula Ø4mm, udda, små bucklor, 18K Vikt: 0,3 g

Örhänge kula Ø4mm, udda,...

Diverse guld, 14K. Vikt: 11,9 g

Armband Ankar med tolv berlocker, längd: 20,5cm, bredd: ca 4-27mm, en berlock med sten, bucklor, 18K Vikt: 27,4 g

Ring med diamanter 11xca0,01ct 8/8 slipning, stl 17¾, bredd: 2,6-4mm, GHA, 18K  Vikt: 3,1 g

Ring med odlad halvpärla, repa, Ø18,6mm, stl 16½, 14K. Bruttovikt 6,5g Vikt: 6,5 g

Ring med odlad halvpärla, ...

Hänge löv, Flora Danica Danmark, längd: 22,5mm, bredd: ca 14mm, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 1,2 g

Hänge löv, Flora Danica D...

Kedja Venezia, längd: 42,5cm, bredd: 0,8mm, brott i länk, något bortskavd förgyllning, silver 925/1000 Vikt: 2 g

Kedja Venezia, längd: 42,5...

Ring och hänge, med stenar, defekt, stenar saknas, 18K  Vikt: 5,7 g

Ring och hänge, med stenar...