Träffar: 239   « Föregående 1 2 [3] 4 5 ... 12 Nästa »

Ett par örhängen med genombruten dekor, längd: ca 32mm, bredd: 13mm, detaljer i rosé- och vitguld, 21K  Vikt: 3,1 g

Ett par örhängen med geno...

Snurrebuss, 18K  Vikt: 0,3 g

Snurrebuss, 18K Vikt: 0,3 g

Armband Ärtlänk med integrerat hänge hjärta, längd: 16,5cm, bredd: ca 2,8-15mm, bucklor, 18K  Vikt: 2,4 g

Armband Ärtlänk med integ...

Collier, Bismarck, med hjärta med 8/8-slipade diamanter ca 0,10ctv, längd 42cm, bredd 2,3mm, buckla på länk, GFAB, 18K Vikt: 4,8 g

Collier, Bismarck, med hjä...

Kedja fyrkantig Rävsvans, längd: 50cm, bredd: 1,6mm, brott i länk, ojämnheter, 21K Vikt: 4,7 g

Kedja fyrkantig Rävsvans, ...

Hänge med dekor, längd: ca 60,5mm, bredd: 41,7mm, höjd på mittdel: 16,8mm, skevheter, bucklor på ögla, 21K  Vikt: 18,3 g

Hänge med dekor, längd: c...

Armband Bismarck, längd 18,5cm, bredd 5mm, 18K Vikt: 10 g

Armband Bismarck, längd 18...

Kedja Pansar, längd: 56cm, bredd: 2,1mm, Balestra, 18K  Vikt: 8,3 g

Kedja Pansar, längd: 56cm,...

Armband Bismarck, längd 19cm, bredd 5,1mm, 18K Vikt: 9,8 g

Armband Bismarck, längd 19...

Armband, Pansar, manglad, längd 19cm, lagning, 18K Vikt: 5,3 g

Armband, Pansar, manglad, ...

Armband Bismarck med platta, defekt, gravyr, 18K Vikt: 6,4 g

Hänge bokstaven H med diamant 1xca0,005ct 8/8 slipning, längd: 14,3mm, bredd: 6mm, sten något lös i fattning, 18K  Vikt: 0,3 g

Hänge bokstaven H med diam...

Ett par örhängen med mönster, längd: 10mm, bredd: 8mm, saknar snurrebussar, 18K  Vikt: 1,7 g

Ett par örhängen med mön...

Ring, slät, stl 19, bredd 6,9mm, gravyr, 18K Vikt: 8,1 g

Ring, slät, stl 19, bredd ...

Ring, slät, stl 19¼, bredd 5,7mm, gravyr, 18K Vikt: 5,4 g

Ring, slät, stl 19¼, bred...

Pusselring tredelad, stl 18, bredd: 2,7-10,4mm, trefärgad, slitage och repor, 14K  Vikt: 3,9 g

Klackring med hematit, repor, stl 17¼, bredd 14,5mm, bucklig skena, 18K Vikt: 5,3 g

Pusselring fyrdelad, stl ca 16½, bredd: ca 8mm, slitage och repor, 14K Vikt: 3 g

Kedja Pansar, längd: 60cm, bredd: 5,5mm, trasig fjäder i lås, 14K  Vikt: 50,2 g

Kedja Pansar, längd: 60cm,...

Diverse guld, defekt, bucklor, 18K  Vikt: 7 g