Pusselring tredelad, stl 18, bredd: 2,7-10,4mm, trefärgad, slitage och repor, 14K Vikt: 3,9 g
Auktnr | SE16.20240507.A94055 |
Utropspris | 1 700 kr |
Stänger | 2024-05-07 11:23:00 |
Provision | 255 kr |
Frakt | 129 kr |