Träffar: 239   [1] 2 3 ... 12 Nästa »

Ett par örhängen vitguld med droppformade månsten samt diamanter ca 2x0,05ct + ca 2x0,03ct + ca 2x0,02ct + ca 2x0,01ct + ca 2x0,005ct, ca 12x22mm, (stift saknas), 18K  Vikt: 6,8 g

Ett par örhängen vitguld ...

Collier med hänge  Karl-Erik Palmberg, Alton, 1960-tal, längd 60cm, brons Vikt: 0 g

Collier med hänge Karl-Er...

Kryddset, 5 delar, schatull, David Andersen &Co, Stockholm, år 1920, koboltblått glas, defekt gångjärn på senapsskål, en glasinsats saknas, skedar saknas, importstämpel, 830/1000 silver. Bruttovikt 425,9g Vikt: 425,9 g

Tavla "Wilhelm Olson" olja på duk, uppfodrad på papp, Agnes Börjesson (1827-1900), bildmått: ca 23x23cm, ramad (krackeleringar, färgbortfall, repor, smuts, sliten ram) Skickas med postpaket.

Glasblock Tjäderspel, dekor i relief, Nybro glasbruk, höjd ca 15cm, bredd ca 25cm, etikettmärkt, repa på frostiga sidan, bruksskick. Skickas med postpaket.

Glasblock Tjäderspel, deko...

Nio assietter, Solaris, formgivna av Tapio Wirkkala för Iittala, ca Ø16cm, kraftigt slitage Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Headset till PC, SteelSeries Siberia 840, slitage, laddare, instruktionsbok, originalkartong

Trådlös högtalare, Urbanears Stammen, concrete grey, Wifi/Bluetooth, USB/AUX, 36W, 14x21cm, smärre smutsfläckar, strömkabel, originallåda. Skickas med postpaket.

Trådlös högtalare, Urban...

Trådlös högtalare Philips, modell BT3900B, serienr 5616LZ-400, originalkartong, saknar laddare, bruksskick, ej funktionstestad.  Vikt: 0 g

Trådlös högtalare Philip...

2 tavlor, tryck, Stockholmsmotiv, Tage Fougstedt, 24x34cm, skadat glas, fläckar, veck. Skickas ej.

Ring med meandermönster, stl 16½, bredd ca 8,5mm, tvåfärgad, i behov av omrodiering, 14K  Vikt: 2,4 g

Ring med meandermönster, s...

Ring med vita stenar, stl 17¼, bredd 3-5,5mm, tvåfärgad, 14K  Vikt: 3,1 g

Ring med camé, stl 17½, bredd 3-21mm, Bengt Hallbergs Guldsmeds Ab, Köping, år: 1977, 18K   Vikt: 3,6 g

Ring med camé, stl 17½, b...

Ett par solglasögon Gucci, modell: GG0108S 003, 55¤16-145, cat 3, rektangulära glas, guldfärgade metallbågar, bredd 13,5cm, putsduk med liten fläck, originalfodral

Ett par solglasögon Gucci,...

Portabel Bluetooth-högtalare JBL, längd 16cm, lucka saknas, kraftigt slitage, röklukt, saknar laddadapter  Skickas med paket.

Portabel Bluetooth-högtala...

Portabel Bluetooth-högtalare Linocell, grå, kraftigt slitage, inga tillbehör Skickas med paket.

Portabel Bluetooth-högtala...

Stelt armband, gaffelkonst, Ø65mm, dansk stämpel, nysilver

Armband, tvinnat, längd 17cm, 14K Vikt: 1,5 g

Armband, tvinnat, längd 17...

[1] 2 3 ... 12 Nästa »