Auktion pågår nu, 558 st utrop

Träffar: 3265   « Föregående 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 164 Nästa »

Telefon (analog) Ericofon DBJ 500 "Kobra" tillverkad av LM Ericsson, "höjd ca 23cm, tillverkad mellan år 1956-1982, grön

Ett par örhängen Bismarck, ca 20 x 2,5-6mm, 18K.  Vikt: 1,3 g

Ett par örhängen Bismarck...

Karmstol Fritz Hansen, Nendo, 2018, EK, med dyna.  Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Hänge måne, ca 17x 9mm, 14K.  Vikt: 1 g

Hänge måne, ca 17x 9mm, 1...

Ett par örhängen, ca Ø2,5mm, saknar snurrebussar, slitage, 18K.  Vikt: 0,3 g

Ett par örhängen, ca Ø2,...

Ett par örhängen med vita stenar ca Ø4mm, en snurrebuss saknas, slitage, 18K Vikt: 0,5 g

Ett par örhängen med vita...

Ett nässmycke, ca Ø5mm, slitage, 18K. Vikt: 0,1 g

Ett nässmycke, ca Ø5mm, s...

Ett hänge hjärta samt ett udda örhänge (saknar snurrebuss), defekt/bucklor, 18K. Vikt: 0,9 g

Ett hänge hjärta samt ett...

Ett par örhängen med vita stenar ca Ø3mm, snurrebussar saknas, slitage, 18K. Vikt: 0,4 g

Ett par örhängen med vita...

Ett par örhängen med diam...

Ring, Tiffany & Co, helallians med diamanter 37 x ca 0,02ct, stl 16¼, bredd 2mm, med etui, mindre märken, etui med fläckar, platina.

Ring med diamant ca 0,20ct, TW/Si, stl:15¼, Örns Juvelatelje, Göteborg, 18K vitguld Vikt: 2,3 g

Ett par manschettknappar, ca 18x13mm, slitage,  925/1000 silver.  Vikt: 7,1 g

Kedja Pansar, manglad, längd 42, bredd 3mm, slitage, 18K. Vikt: 12,2 g

Kedja Pansar, manglad, län...

Halsduk, ca 180x28,5cm, fl...

Ett par örhängen med diamanter, 2x ca 0,005ct, ca 15x6mm, slitage, bucklor, 18K.  Vikt: 1,9 g

Ett par örhängen med diam...

Snurrebuss, 14K.  Vikt: 0,1 g

Snurrebuss, 14K. Vikt: 0,1 g

Ett par med diamanter 2 x ca 0,10ct samt 6 x 0,05ct, slitage, vitguld 18K. Vikt: 2,4 g