Auktion pågår nu, 757 st utrop

Träffar: 4175   « Föregående 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 209 Nästa »

Ljusstake Celeste, Anne Nilsson för Orrefors, höjd 37,5cm, svart, instämplad logotyp samt etikettmärkt, inga anmärkningar   Skickas med postpaket.

Ring stl 18, bredd 7,3mm, gravyr, ostämplad, 18K Vikt: 5,3 g

Ring stl 15½, bredd 2-8,5mm, röda stenar, 8K Vikt: 2,7 g

Ring stl 15½, bredd 2-8,5m...

Ring stl 16, bredd 4,7mm, repor, ostämplad 18K Vikt: 2,3 g

Ring stl 16½, bredd 1,2-8,6 mm, vita stenar, en större sten/pärla saknas, 18K Vikt: 1,9 g

Ring stl 16½, bredd 1,2-8,...

Ring stl 17½, bredd 2,5-4,4mm, åttkantslipade diamanter ca 9x0,005ct, GHA, 18K Vikt: 4,8 g

Ring stl 17½, bredd 2,5-4,...

Kedja Cordell, 45cm, 1,2-3,9mm, 18K Vikt: 4,8 g

Armband Bismeck, 19cm, bredd 4,5mm, 18K Vikt: 7 g

Kedja doserad Bismarck, 46cm, bredd 3,4-5,5mm, 18K Vikt: 11,8 g

Armband Ankar med berlocker, 20cm, bredd 4mm, slitet, bucklor, säkerhetskedja ej guld, 18K Vikt: 8,4 g

 Ipad Air 4:e generationen, modellnummer: A2072, serienr: GG7FJ0XTQ193, imei: 356767116240684, 64GB, laddare, fodral, simkortsöppnare, kartong,   Skickas med postpaket.

Ipad Air 4:e generationen,...

Hänge med blå sten, längd inkl ögla 10mm, 18K Vikt: 0,6 g

Hänge med blå sten, läng...

Hänge, dubbeleggad yxa, längd inkl ögla 20mm, 18K Vikt: 1 g

Hänge, dubbeleggad yxa, l...

Hänge, längd inkl ögla 15mm, 18K Vikt: 0,7 g

Hänge, längd inkl ögla 1...

diverse defekta smycken, 18K Vikt: 4,8 g

Ett par manschettknappar, ca 12x18mm, monogram samt datumgravyr, 18K Vikt: 13 g

Collier doserad Bismarck, 45cm, bredd 3,5-6,7mm, 18K Vikt: 14 g

Armband Bismarck, 18cm, bredd 5,7mm, 18K Vikt: 11,2 g