Observera att föremålen på nedanstående nätauktion kan komma att strykas med kort varsel då det är en pantauktion. Läs mer under Villkor, Villkor på andra språk
Alla föremål på våra internetauktioner säljs i befintligt skick. Köparprovision om 15% tillkommer på slaget belopp.

Träffar: 3952   [1] 2 3 ... 198 Nästa »

Bälte med cabochonslipade röda stenar, 77cm, bredd 28-93mm, 18K. Bruttovikt: 411,8gram.  Vikt: 411,8 g

Bälte med cabochonslipade ...

2024-05-15 11:01:00

Till auktionen

Kedja Cordell, längd 72cm, bredd 9mm, 18K Vikt: 254,4 g

Kedja Cordell, längd 72cm,...

2024-05-09 11:01:00

Till auktionen

Herrur Officine Panerai Special Edition Radiomir GMT 10 days, 18K vitguld, automatisk, 45mm, refnr: PAM00235 , snr: BB1208442, J120/250, OP6661, kaliber: P.2003, verknr: 000583, safirglas, dag, gångreserv, dag/natt indikator, gmt, sandwichtavla L Swiss Made L, boettskydd, krokodilband, dubbelviklås, 18K vitguld, manual, special edition certifikat, certifikat Mars 2008 Nymans, box, skadat lås, ytterkartong, mindre repor på boett. Vikt: 0 g

Herrur Officine Panerai Spe...

2024-05-09 11:03:00

Till auktionen

 Tavla, Wes Lang, signerad a tergo, Abe, Enjoying all things, 2006, akryl på duk ca 142,5x116,5cm  Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Tavla, Wes Lang, signerad ...

2024-05-08 19:00:00

Till auktionen

Klocklänk, längd 14cm, bredd ca 19mm, 18K 117,4g Vikt: 117,4 g

Klocklänk, längd 14cm, br...

2024-05-09 14:41:30

Till auktionen

Tavla, Jules de Balincourt signerad a tergo, Seeing the Scene and Then Forgetting, 2006, olja på pannå ca35x28cm, ramad Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Tavla, Jules de Balincourt ...

2024-05-08 19:02:30

Till auktionen

 Herrur Chopard L.U.C 3.96, med original läderband, 950/1000 platina, automatisk, ref-nr 16/91860, serie-nr 431836, Ø36mm, lås i 18K vitguld, etui, små repor, slitet band,  Vikt: 0 g

Herrur Chopard L.U.C 3.96,...

2024-05-15 19:01:30

Till auktionen

Ring med briljantslipad diamant, ca 1,48ct, kvalitet ca TCr-Cr(I-J)/SI, mindre nagg, prinsesslipade sidostenar, 8x ca 0,03ct kvalitet ca W/h)/VS, alla stenar typ IaAB, naturliga diamanter, stl: 16, utländska stämplar, Platina 900/1000, obetydligt slitage, vikt 3,95g. Värderingsintyg medföljer. Finns för visning på Pantbanken Östermalm

Ring med briljantslipad dia...

2024-05-20 19:00:00

Till auktionen

Diverse guld, med stenar och urverk, defekt, gravyr, 18K  Vikt: 125,5 g

Diverse guld, med stenar oc...

2024-05-07 11:51:00

Till auktionen

Damur Rolex Oyster Perpetual Lady-Datejust, 18K, automatisk, ref-nr:69088, serie-nr:W745011, boett-nr:69000A, kaliber 2135, verk-nr:3403936, diamantindex, Ø26mm, clasp ref-nr:V1/8570 ca årtal 1996, box, manual, armband innermått ca 10,5cm, 1 extra länkbit, bruttovikt 74g, årtal ca 1995, tidsenlig bruksskick.

Damur Rolex Oyster Perpetua...

2024-05-08 19:07:30

Till auktionen

Kedja med drakhuvud vid lås, längd 58cm, bredd 6,5mm, 23K  Vikt: 76 g

Kedja med drakhuvud vid lå...

2024-05-14 19:23:30

Till auktionen

Armband 23k 5 baht, längd 16cm, bredd 27mm Vikt: 75,9 g

Armband 23k 5 baht, längd ...

2024-05-19 19:55:30

Till auktionen

Diverse guldsmycken, gravyr/små stenar/defekt, 18K  Vikt: 90 g

Diverse guldsmycken, gravyr...

2024-05-09 12:45:00

Till auktionen

Herrur Hublot MDM Geneve 18K, 37mm, quartz, kronograf, datum, servicebehov, defekt krona, defekta kronografknappar, länk i 18K, bruttovikt: 152,4g Vikt: 152,4 g

Herrur Hublot MDM Geneve 18...

2024-05-16 13:34:30

Till auktionen

Collier, 7 Hängen, färgade stenar, porträtt, 60,5cm, 22K Vikt: 71 g

Collier, 7 Hängen, färgad...

2024-05-13 14:35:30

Till auktionen

Damur Rolex Cellini, 27mm, ref: 6621, srn: D755089, ca 2005. Cal. 6620. boettnr. 52146, quartz, diamantindex, länk och boett i vitguld 18K, Bruttovikt: 72,2g. Inga tillbehör

Damur Rolex Cellini, 27mm, ...

2024-05-16 13:32:30

Till auktionen

Armband Cartier Love Bracelet, stl: 17, innermått: 57x47mm, bredd: 6mm, srn: OZ0411, bruksslitage, tillhörande skruvmejsel, rengöringskit och box, 18K, 32,4g Vikt: 32,4 g Skickas med postpaket.

Armband Cartier Love Bracel...

2024-05-16 13:33:30

Till auktionen

Diverse guld, defekt, gravyr med sten, 18K Vikt: 72,9 g

Diverse guld, defekt, gravy...

2024-05-19 11:08:30

Till auktionen

Armband, Bismarck, längd:20,5cm, bredd:15mm, Stockholm 1964, 18K. Vikt: 69,3 g

Armband, Bismarck, längd:2...

2024-05-16 12:41:30

Till auktionen

Diverse guld, defekt/gravyr, 18K 65,1g.

Diverse guld, defekt/gravyr...

2024-05-13 11:28:00

Till auktionen

[1] 2 3 ... 198 Nästa »