Träffar: 167   [1] 2 3 ... 9 Nästa »

Ett set Moet & Chandon med kylare, Ishink med skopa och två glas, plast, fint skick med smärre bruksslitage,  Vikt: 0 g

Vas Open Minds, Ulrica Hydman Vallien för Kosta Boda, höjd: ca 25cm, numrerad, signerad samt etikettmärkt  Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Fickur Arance Retard Ø33mm, 14K, innerboett metall, boettnummer 106418, glas saknas, gravyr, bruttovikt 24,9g

Fickur Arance Retard Ø33mm...

Skor, Christian Louboutin, coccinella 100 spec stripes/pvc med flerfärgade kulor, stl: 38, smärre brukssick med avskavt på undersida, dustbag, Originalkartong  Vikt: 0 g

1 Kamerahus Sony A7R III, 1 Objektiv Sony Sonnar T* FE 35mm f/2,8 ZA, smärre bruksskick, lättare funktionstest genomfört, originalkartong, laddare samt extra rem och objektivskydd,  Skickas med postpaket.

Objektiv Sony FE 85mm f/1,8, E- mount, skydd på båda sidorna, smärre bruksskick, lättare funktionstest har genomförts, originalkartong Skickas med postpaket.

Två ringar, en med diamant 1xca0,01ct, stl 16¾, bredd 2-3mm, gravyr, 18K Vikt: 8,4 g

Två ringar, en med diamant...

Lockurna 10/1684, 13cm och Vas 10/1803, 14cm, Blå blomster, Royal Copenhagen, Danmark,

Vas med blomsterdekor, Royal Copenhagen, 1659/43B, 19cm,

Ett par örhängen med pärlor, 25mm, Ø9mm, 18K Vikt: 3,2 g

Ett par örhängen med pär...

Hänge med pärla, 16mm, Ø7mm, 18K Vikt: 1 g

Hänge med pärla, 16mm, Ø...

Ring,  Ø15½, bredd 6mm, gravyr,  20K Vikt: 6,7 g

Ring, Ø15½, bredd 6mm, g...

Hänge, droppe, 18mm, 18K Vikt: 2,7 g

Hänge, droppe, 18mm, 18K V...

Hänge, hjärta, 20x12mm, 18K Vikt: 1,2 g

Hänge, hjärta, 20x12mm, 1...

Hänge, hjärta, 10x10mm, 18K Vikt: 0,9 g

Hänge, hjärta, 10x10mm, 1...

Ring med pärla och smaragder, stl 18½, bredd 2-17mm, 18K  Vikt: 5,3 g

Ring med pärla och smaragd...

Ring med safir 7x6mm, och diamanter, stl 18, bredd 2-12mm, 14K Vikt: 3,8 g

Slät ring graverad, Ring med orange sten skev, Ring med mönster skev, 1 bit kedja pansar, ett par örhängen utan stoppers 18K  Vikt: 13,9 g

Slät ring graverad, Ring m...

Brosch 20x5mm, 18K Vikt: 1,9 g

Ring med diamanter stl 18¾, bredd 5mm, 3xca0,03ct, gravyr, 18K Vikt: 5,9 g

Ring med diamanter stl 18¾...

[1] 2 3 ... 9 Nästa »