Träffar: 3772   « Föregående 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 189 Nästa »

Ring med vit sten, stl: 16¾, bucklig/skev, 10K.  Vikt: 2 g

Ring med vit sten, stl: 16...

Ett par örhängen med odlade pärlor, Ø4mm, skruvlås, 18K.  Vikt: 2,1 g

Ett par örhängen med odla...

Kedja Ankar, längd 60cm, bredd 5,8mm, borrhål, 18K.  Vikt: 179,4 g

Kedja Ankar, längd 60cm, b...

Ring med delvis genombruten dekor, stl: 18, vit/gult guld, 14K.  Vikt: 1,8 g

Hänge Kors med dekor i relief, 28x14mm, 18K.  Vikt: 2,1 g

Hänge Kors med dekor i rel...

Kedja Venezia, längd 54,5cm, bredd 1mm, 18K.  Vikt: 4 g

Kedja Venezia, längd 54,5c...

Armband Pansar, längd 18cm, bredd 1,2mm, GHA, 18K.  Vikt: 5,6 g

Armband Pansar, längd 18cm...

Ring med dekor, stl: 18½, bredd 2,7mm, gravyr, 18K.  Vikt: 3,8 g

Ring med dekor, stl: 18½, ...

Ring med dekor, stl: 17¾, trefärgat guld 18K.  Vikt: 3,5 g

Ring med dekor, stl: 17¾, ...

Herrur Seiko Scuba Diver's 200M, SKX007, stål, automatisk, ref-nr: 7S26-0020A0, serie-nr: 645343, Ø42mm, mineralglas, dag, datum, vridring, något slapp stållänk, datum återställer ej korrekt, repor på boett och länk, repigt glas, inga tillbehör

Kedja Ormlänk, längd 42cm, bredd 0,6mm, 18K.  Vikt: 2,8 g

Kedja Ormlänk, längd 42cm...

Kedja Pansar, längd 55cm, bredd 2,9mm, ihålig, 18K.  Vikt: 5,5 g

Kedja Pansar, längd 55cm, ...

Herrur Frederique Constant Geneve, Modele Depose, stål, quartz, ref-nr: FC220/245XS25/6, serie-nr: 1670369, Ø37mm, safirglas, datum, läderband ej original, bruksskick, i behov av batteribyte, inga tillbehör

Hänge Ängel, 16x11mm ink ögla, 18K.  Vikt: 0,5 g

Hänge Ängel, 16x11mm ink...

Kedja, defekt, 18K.  Vikt: 1,4 g

Kedja, defekt, 18K. Vikt: ...

Ring med gröna stenar, stl: 18, bredd 13mm, gravyr, 10st stenar saknas, 18K.  Vikt: 13,3 g

Ring med gröna stenar, stl...

Armband Kejsar, längd 21,5cm, bredd 4mm, GHA, bucklig/slitage, 18K.  Vikt: 10 g

Armband Kejsar, längd 21,5...

Armband, längd 19cm, bredd 12mm, ojämnheter, lagningar, 18K.  Vikt: 23,2 g

Armband, längd 19cm, bredd...

Kedja Pansar, längd 41cm, bredd 1,1mm, GFAB, 18K.  Vikt: 2,6 g

Kedja Pansar, längd 41cm, ...

Hänge hjärta med briljantslipade diamanter 0,13ctv enligt gravyr, 16x11mm ink ögla, 18K.  Vikt: 1,5 g

Hänge hjärta med briljant...