Träffar: 239   « Föregående 1 [2] 3 4 ... 12 Nästa »

Armband X-länk med stav, längd: 18,5cm, bredd: 9mm, Clareus Firma Tore, år: 1979, 18K Vikt: 11,4 g

Armband X-länk med stav, ...

Kedja, längd: 53,5cm, bredd: 1,8mm, stämplad Italy, 18K  Vikt: 3 g

Kedja, längd: 53,5cm, bred...

Guldbit, defekt, 18K Vikt: 0,2 g

Collier, Bismarck, doserad, springring, längd 45,5cm, bredd 4,2-7,9mm, säkerhetskedja, 18K  Vikt: 36,6 g

Ring, stl 15¼, bredd: 4,8mm, repor, gravyr, 18K  Vikt: 4,7 g

Ring, stl 15¼, bredd: 4,8m...

Ring med mönster, stl 18¾, bredd: 2-6,6mm, bucklor, 22K  Vikt: 2,6 g

Ring med mönster, stl 18¾...

Armband Bismarck, längd: 20,5cm, bredd: 9mm, Ge-Kå-Smycken G Kaplan, år: 1961, minimala bucklor på lås, 18K Vikt: 27,4 g

Armband Bismarck, längd: 2...

Armband, längd: 18,5cm, bredd: 3,6-7,3mm, ostämplat, 18K  Vikt: 20 g

Armband, längd: 18,5cm, br...

Ring med vit sten, nagg, stl 16, repor, 18K Vikt: 4,5 g

Alliansring med 8/8-slipade diamanter ca 0,12ctv, bredd 3,7mm,stl 16¼, vitguld importstämpel, 18K Vikt: 4,9 g

Kedja Pansar, längd: 60,5cm, bredd: 6mm, ihålig, små bucklor, 18K  Vikt: 25,5 g

Kedja Pansar, längd: 60,5c...

Armband X-länk, längd: 22,5cm, bredd: 7mm, repor, buckla vid lås, 18K  Vikt: 16,2 g

Armband X-länk, längd: 22...

Hänge krucifix, längd: 28mm, bredd: 13,2mm, Uno A'Erre, 18K  Vikt: 1 g

Hänge krucifix, längd: 28...

Ett par örhängen, 12mm, bredd 5,1mm,  GHA, 18K Vikt: 0,9 g

Ett par örhängen, 12mm, b...

Armband med tio berlocker, längd 18cm,  18K  Vikt: 12,6 g

Kedja Singapore, längd: 52,5cm, bredd: ca 2,7mm, utländska stämplar, lås i 14K, 21K Vikt: 8,1 g

Kedja Singapore, längd: 52...

Klackring med rutilkvarts och briljantslipade diamanter ca 0,20ctv, stl 17¾, bredd 15,5mm, nagg, lös i fattning, slitage, ostämplad, 18K.  Vikt: 11,1 g

Kedja Pansar, längd: 55,5cm, bredd: 2,9mm, ihålig, GHA, 18K  Vikt: 5,6 g

Kedja Pansar, längd: 55,5c...

Armband, X-länk, längd 18,5cm, bredd 6,6mm, slitna länkar, 18K Vikt: 8,5 g

Armband, X-länk, längd 18...

 Collier, X-länk, längd 46cm, bredd 5,3mm, 18K Vikt: 10,3 g

Collier, X-länk, längd 4...