Träffar: 3753   « Föregående 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 188 Nästa »

Ring, slät, stl 19, bredd: 3,4mm, Schalins, gravyr, 18K Vikt: 4,3 g

Ring, slät, stl 19, bredd:...

Herrur Zitura, urtavla med guldtacka 24K 1g, doublé, quartz, 21x29mm, ref: 57891B, batteribyte krävs, läderband, doubléspänne, inga tillbehör

Pin "SAS" med emalj och diamanter 1x0,03ct + 2x0,01ct, längd: 25mm, bredd: 1,5-10mm, stopp i gulmetall, 18K  Vikt: 1,6 g

Herrur Certina DS Podium, stål, automat, 44mm, datum, kronograf, ref: C034.427.11.057.00, serienr: TDXU80SYK, stållänk, viklås, total längd ca 19cm, minimala repor på safirglas, mindre hack på boettens underkant, tunna repor, certifikat, inköpt mars 2023 från Stjärnurmakarna, tag, informationsblad, box, ytterkartong

Kedja Pansar, 35cm, bredd: 0,5mm, 18K  Vikt: 1,4 g

Kedja Pansar, 45cm, bredd: 0,5mm, 18K  Vikt: 1,8 g

Armband Bismarck, längd: 20cm, bredd: 5,4mm, GFAB, 18K  Vikt: 10,5 g

Armband Bismarck, längd: 2...

Collier doserad Bismarck, 45,5cm, bredd: 3-5,3mm, GFAB, 18K Vikt: 10,1 g

Herrur Tissot Chrono XL, stål, quartz, 45mm, kronograf, datum, refnr: T116617A, serienr: H3B GVQ XLR, stållänk med roséfärgade detaljer, viklås, repor på länk/lås, total längd ca 20cm, certifikat april 2019, manual, böcker, box

Herrur Tissot Chrono XL, s...

Diverse guldsmycken, defekt/buckliga, 18K  Vikt: 4,1 g

Ring med en svart sten och vita stenar, stl 16½, bredd: 2-4,9mm, 14K  Vikt: 2,6 g

Del av länk, 18K  Vikt: 0,1 g

Del av länk, 18K Vikt: 0,1 g

Ring med vita och bruna stenar, stl 17, bredd: 6,8mm,  ostämplad, 18K  Vikt: 4,8 g

Örhänge Ø8mm, enstaka, 18K Vikt: 0,4 g

Örhänge Ø8mm, enstaka, 1...

Ring med en diamant 1x0,02ct, stl 16, bredd: 1,5-2,6mm, 18K  Vikt: 1,7 g

Hänge hjärta med odlad saltvattenspärla, 16x11mm, 18K Vikt: 0,4 g

Hänge hjärta med odlad sa...

Diverse smycken, defekta, 18K Vikt: 11,1 g

Ett par örhängen, längd: 35mm, bredd: 0,5-3,9mm, bucklor, 18K  Vikt: 1,1 g

Ett par örhängen, längd:...

Armband Bismarck, längd: 19cm, bredd: 7,4mm, repig, 18K  Vikt: 19 g

Armband Bismarck, längd: 1...

Ring, stl 15½, bredd: 2,7mm, ojämnheter, 18K  Vikt: 1,2 g

Ring, stl 15½, bredd: 2,7m...