Auktion pågår nu, 553 st utrop

Träffar: 3487   « Föregående 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 175 Nästa »

Auktionsnummer: SE26.20240526.A94

Klockor / Herrur Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2024-05-26 14:37:00

Ring med tre vita stenar, stl 18¾, bredd 3-5mm, 18K Vikt: 4,9 g

Auktionsnummer: SE26.20240526.A95

3 000 kr

Guld / Ringar Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2024-05-26 14:37:30

Ring Bismarck, stl 18, bredd 2-6,5mm, GHA, 18K Vikt: 1,8 g

Auktionsnummer: SE26.20240526.A96

1 200 kr

Stänger: 2024-05-26 14:38:00

Ett par örhängen, 18-10mm, ihåliga, mindre stötskada, 18K  Vikt: 2,4 g

Auktionsnummer: SE26.20240526.A97

1 400 kr

Guld / Örhängen Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2024-05-26 14:38:30

Ett udda örhänge delfin, 50mm, stopp saknas, 18K Vikt: 0,4 g

Auktionsnummer: SE26.20240526.A98

225 kr

Stänger: 2024-05-26 14:39:00

Ett par örhängen, pärla Ø6mm, 18K Vikt: 1,6 g

Auktionsnummer: SE26.20240526.A99

1 000 kr

Stänger: 2024-05-26 14:39:30

Lås till collier, Ole Lynggaard, Ø14mm, detaljer i vitguld, diamanter 2x0,05ct, 18K Vikt: 6 g

Auktionsnummer: SE26.20240526.A100

4 800 kr

Budledare: mhj22 Antal bud: 1

Guld / Övrigt Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2024-05-26 14:40:00

Collier Ole Lynggaard, 40cm, treradigt, två rader sterling silver, en rad samt dobbar i 14K guld, Bruttovikt: 25,67gram Vikt: 25,7 g

Auktionsnummer: SE26.20240526.A101

Silver / Kedjor & collier Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2024-05-26 14:40:30

Armband Ole Lynggaard, 18,5cm, treradigt, två rader sterling silver, en rad samt dobbar i 14K guld, Bruttovikt: 12gram Vikt: 12 g

Auktionsnummer: SE26.20240526.A102

Silver / Armband Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2024-05-26 14:41:00

Auktionsnummer: SE26.20240526.A103

1 kr

Övrigt Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2024-05-26 14:41:30

Plånbok Gucci Ophidia GG Continental wallet, Beige/Ebony GG Supreme canvas, ca 19 x 10 x 3,5cm, märkt: GUCCI made in italy, serienummer: 523153 525040, fint skick utan synligt bruksslitage, inga tillbehör  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20240526.A104

Fashion / Accessoarer Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2024-05-26 14:42:00

Plånbok Fendi long wallet, ca 18,5 x 10,5, x 2,5cm, serienummer: CA2112599, märkt FENDI made in Italy, fint bruksskick, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE26.20240526.A105

Stänger: 2024-05-26 14:42:30

Solglasögon Bulgari, 6099 2018/8G, gulmetall, id-nr DB1261830, bredd mellan skalmar ca 13 cm, originaletui, putsduk samt dustbag, smärre bruksskick

Auktionsnummer: SE26.20240526.A106

Stänger: 2024-05-26 14:43:00

Tre ringar Chanel, 3-stack strass CC ring set, stl: 16,5/6, bredd 2,1mm samt 3,3mm, vitmetall, inga tillbehör  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20240526.A107

Stänger: 2024-05-26 14:43:30

Auktionsnummer: SE26.20240526.A108

Fashion / Väskor Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2024-05-26 14:44:00

Scarf Hermès Cashmere,

Auktionsnummer: SE26.20240526.A109

Stänger: 2024-05-26 14:44:30

Scarf Hermès,

Auktionsnummer: SE26.20240526.A110

Stänger: 2024-05-26 14:45:00

Scarf Hermes,

Auktionsnummer: SE26.20240526.A111

Stänger: 2024-05-26 14:45:30

Scarf Hermes,

Auktionsnummer: SE26.20240526.A112

Stänger: 2024-05-26 14:46:00

Scarf Hermes, Grand H Faconnee Silk Wool Shawl XL, färg: Ocean, 75 x 180cm, 75% Silke samt 25% Ull, smärre bruksskick och trådsläpp, originalkartong i bruksskick  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE26.20240526.A113

Stänger: 2024-05-26 14:46:30