Träffar: 342   « Föregående 1 ... 15 16 [17] 18 Nästa »

Snapsglas, Djävul, lila, Nobelserien, Gunnar Cyrén, Orrefors, höjd 16,2cm, etikettmärkt

Snapsglas, Djävul, lila, N...

Snapsglas, Djävul, röd, Nobelserien, Gunnar Cyrén, Orrefors, höjd 16,2cm, etikettmärkt

Snapsglas, Djävul, röd, N...

Snapsglas, Djävul, blå, Nobelserien, Gunnar Cyrén, Orrefors, höjd 16,2cm, etikettmärkt

Snapsglas, Djävul, blå, N...

Solglasögon, Ray-Ban Aviator, RB3025, bruksslitage, bortnött fläck på ena glaset, putsduk samt etui

Solglasögon, Ray-Ban Aviat...

Kandelaber, försilvrad mässing, "Vänskapsknuten", Josef Frank för Svenskt Tenn, formgiven 1938, tre svängda ljusarmar, höjd 15,5 cm, bruksslitage

Kandelaber, försilvrad mä...

Ring, Versace, rosa stenar, Ø17¼, bredd: 2,5-8,5mm, gulmetall, tag, etui, ytterkartong

Damur Junghans 14K, 21mm, quartz, boettnr: 15 9701, armband i 14K, längd inklusive uret: 16cm, bredd: 6mm, bucklig länk, bruttovikt 23,1g

Två gafflar, 11,7+17,5cm, olika modeller, gravyrer, finska stämplar, silver 813/1000 Vikt: 34,2 g

Två gafflar, 11,7+17,5cm, ...

Collier, Christian Dior, vintage,längd:48,5cm, bredd:3mm, hänge med vita stenar, 35x35mm, oädel metall, originaletui.

Silvercollier, 43cm, bredd: 2mm, design: Rauff, 925/1000, etui Vikt: 16,7 g

Klocketui, Omega, 21,5x4cm, slitage

Collier, Christian Dior, vintage, år 1969, 10-radigt, längd kortaste raden:45,5cm, bredd:35-ca 80mm, oädel metall, vintage kartong från NK.

Väska Chanel Boy Bag, quiltat läder med svärtade metalldetaljer, lås med monogramdekor, axelband, certifikat srn: 23242358, mått ca 25x15x9cm, smärre bruksslitage, kvitto från år 2016, dustbag, ytterkartong Skickas med postpaket.

Väska Chanel Boy Bag, quil...

Väska, Alaia Paris, Svart Läder, "Mina 20 Bag Black", ca mått: 37x18x30cm, mindre spegel, löstagbart fack med dragkedja, bruksslitage, inga tillbehör

Väska, Alaia Paris, Svart ...

Silvercollier, Pandora, ormlänk, 44,5cm, bredd: 2,8mm, 925/1000 Vikt: 29,4 g

Väska, Max Mara, lila med slitna  beslag guldfärgad metall, ca mått: 32x19x24cm, märken, fläckar och bruksslitage, dustbag, inga övriga tillbehör. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Väska, Max Mara, lila med ...

Väska, Celine, Brown Macadam canvas Drawstring Shoulder Bag, 25x32x10cm, axelrem, omfattande skada på läderrem, metallbeslag med sliten förgyllning, made in Italy, inga tillbehör.

Väska, Celine, Brown Macad...

Silverring, citrin Ø28mm, Ø17¾, bredd:6-29,5mm, Liljedal, år 1966, 925/1000. Vikt: 13 g

Silverring, citrin Ø28mm,...

Väska, Louis Vuitton, Cartouchière Cloth Crossbody, monogramcanvas med bruna skinndetaljer, ca 20x22cm, LOUIS VUITTON PARIS Made in France, dustbag ej original, inga tillbehör

Väska, Louis Vuitton, Cart...

Silverring, bergkristall Ø14mm, Ø17, bredd:3,5-15,5mm, Hedberg, år 1974, stenen har slitna fasettkanter och en skada, 830/1000. Vikt: 5,3 g

Silverring, bergkristall Ø...