Auktion pågår nu, 390 st utrop

Träffar: 3572   « Föregående 1 ... 177 178 [179]

Hänge med grön sten, 20x6mm, silver 835/1000 Vikt: 0,8 g

Hänge med grön sten, 20x6...

Ring med troligen akvamarin ca 10,8x8,6mm, stl: 18¾, bredd 2,8-10,8mm, vitguld 18K.  Vikt: 4,8 g

Ett par örhängen med troligen akvamariner 10,1x7,8mm, bredd 7,8mm, vitguld 18K.  Vikt: 5 g

Ett par örhängen med trol...

Väska Gucci, modell 211134, GG Supreme canvas, 45x27x12cm, åldersbetingat slitage.

Väska Gucci, modell 211134...

Väska Prada Milano, Shopping tote, svart Vitello Daino, axelrem, 25x33x14cm, certifikat, Kvitto Stockholm 2017, två innerfack, en med dragkedja, små repor.

Väska Prada Milano, Shoppi...

Tolv moccaskedar, Svenska floran, längd 6,4cm, år 1981, i etui, silver 830/1000.  Vikt: 107,8 g

Ring med flamberad dekor samt troligen krysopras i 18K fattning, Ole Lynggaard, stl: 16½, bredd 5,5-19,2mm, krysopras med lite slitage, silver 925/1000.  Vikt: 7 g

Påhängen med briljantslipade diamanter 28 x 0,0075ct, Ø9mm, ostämplade, 18K.  Vikt: 1,5 g

Påhängen med briljantslip...

Ring med briljantslipade diamanter 16 x 0,0075ct, stl: 17½, bredd 2,3mm, gravyr, vitguld 18K.  Vikt: 2,9 g

Väska Kate Spade, 16,5x18,5x9,5cm, axelrem, kvitto 2018, dustbag, bruksslitage.

Väska Kate Spade, 16,5x18,...

Polaroidkamera Fujifilm Instax Square SQ1, autoexponering, selfie-läge, serienr A700752, rem till handled, manual, originalkartong. Film medföljer ej.

Kompaktkamera Sony ZV-1, Vloggkamera, serienr 7471938, vindskydd, USB-sladd, handgrepp till kamera med inbyggd fjärrkontroll och stativ Sony GP-VPT2BT, fodral, originalkartonger

« Föregående 1 ... 177 178 [179]