Auktion pågår nu, 702 st utrop

Träffar: 83   « Föregående 1 ... 3 4 [5]

6 Supkoppar i förgylld mässing, design Pierre Forssell, Skultuna Messing,  höjd 30 mm, Ø60 mm, samtliga märkta undertill i botten, fint bruksskick, originalschatull medföljer.

6 Supkoppar i förgylld mä...

16 Vickningsgafflar, Piruett, design Pierre Forsell, Gense, ca 1950-tal,  längd 17½ cm, rostfritt stål med svarta nylonskaft.

Kikarsikte Bushnell, Banner, dusk & dawn, 3-9x40 mm, fint skick, originalkartong

« Föregående 1 ... 3 4 [5]