Auktion pågår nu, 573 st utrop

Träffar: 208   « Föregående 1 ... 9 10 [11]

Väggskulptur, Mats Jonasson Målerås, monterad på träram, rammått: 15 x 17cm, bildmått: 8,5 x 9,5cm, kartong (målerås men ej original för skulpturen). Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE2.20240502.A80773

Konst & antikviteter / Skulpturer City

Stänger: 2024-05-02 13:00:30

Silverplakett, stjärntecken Vädur, karneol, design Anders Nyborg, numrerad 915/1500, silver 925/1000 85,8g Vikt: 85,8 g

Auktionsnummer: SE2.20240509.R277774

Silver / Övrigt City

Stänger: 2024-05-09 11:00:00

Skål, Moon av Bertil Vallien, Kosta Boda Artist Collection, signerad, numrerad 58048, Ø15cm, höjd:14,5cm, glas.  Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE2.20240509.R273533

Keramik, porslin & glas / Vaser & skålar City

Stänger: 2024-05-09 11:00:30

12 Bordsknivar, längd:199mm, modell:Rosenholm, GAB, Eskilstuna 1974, knivblad i rostfritt stål, fyllda skaft, bestickschatull, silver 830/1000. Vikt: 755,2 g

Auktionsnummer: SE2.20240509.R274423

Silver / Bestick City

Stänger: 2024-05-09 11:01:00

Objektiv Leica Summilux-TL ASPH 35, 1:1,4, snr: 4591689, modellnr: 11084, motljusskydd, inga tillbehör. Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE2.20240509.R278315

Foto & elektronik City

Stänger: 2024-05-09 11:01:30

Objektiv Sigma 18-35mm 1:1,8 DC, motljusskydd, uppdateringsdosa, Nikon fattning, inga övriga tillbehör. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE2.20240509.R278316

Foto & elektronik City

Stänger: 2024-05-09 11:02:00

Objektiv Canon EF L 80-200mm 1:2.8 L, snr: 53416, motljusskydd Canon ES-79, fodral Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE2.20240509.R274662

Foto & elektronik City

Stänger: 2024-05-09 11:02:30

« Föregående 1 ... 9 10 [11]