Observera att föremålen på nedanstående nätauktion kan komma att strykas med kort varsel då det är en pantauktion. Läs mer under Villkor, Villkor på andra språk
Alla föremål på våra internetauktioner säljs i befintligt skick. Köparprovision om 15% tillkommer på slaget belopp.

Träffar: 4119   « Föregående 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 206 Nästa »

Berlock

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16982

Guld / Hängen & berlocker Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:32:00

Defekt armband 14K (gravyrer) 17,8g.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16983

Aktuellt bud

7 000 kr

2024-05-23 19:32:30

Budledare: yguld1 Antal bud: 1

Guld / Övrigt Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:32:30

Diverse defekta smycken 18K 18,2g.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16984

Aktuellt bud

9 300 kr

2024-05-23 19:33:00

Budledare: yguld1 Antal bud: 1

Guld / Övrigt Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:33:00

Ring 18K 2,3g. Gravyr.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16985

Aktuellt bud

1 200 kr

2024-05-23 19:33:30

Budledare: yguld1 Antal bud: 1

Guld / Övrigt Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:33:30

Berlock i 18K guld- tillverkad av två skeva ringar- med en blå sten. Den är 29,3 mm lång inkl. ögla och väger 5,4g.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16986

Guld / Hängen & berlocker Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:34:00

Defekt armband 18K 7,8g inkl vit sten.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16987

Aktuellt bud

3 800 kr

2024-05-23 19:34:30

Budledare: louman Antal bud: 4

Guld / Övrigt Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:34:30

Klackring i 18K guld med en grön sten (repor). Den är 4,7 - 13,9 mm bred, är i storlek 20 och väger 6,2g. Gravyr. Ojämnheter.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16988

Guld / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:35:00

Smyckeur

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16989

Klockor / Damur Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:35:30

Ring 18K 5,9g. Gravyr.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16990

Aktuellt bud

3 000 kr

2024-05-23 19:36:00

Budledare: yguld1 Antal bud: 1

Guld / Övrigt Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:36:00

Diverse ringar 18K 14,6g. Gravyrer.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16991

Aktuellt bud

7 400 kr

2024-05-23 19:36:30

Budledare: yguld1 Antal bud: 1

Guld / Övrigt Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:36:30

Ring i 18K guld med fem diamanter om totalt 0,09ctv enligt gravyr.  Den är 3,5 mm bred, är i storlek 17 och väger 3,7g. Från Classic. Gravyr.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16992

Guld / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:37:00

Berlock

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16993

Guld / Hängen & berlocker Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:37:30

Berlock

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16994

Guld / Hängen & berlocker Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:38:00

Diverse defekta smycken 18K 15,2g.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16995

Aktuellt bud

7 700 kr

2024-05-23 19:38:30

Budledare: yguld1 Antal bud: 1

Guld / Övrigt Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:38:30

Herrur Certina i 14K guld med läderband. Boett Ø 33,5 mm. Plastglas. Quartz- går ej- batteribyte krävs?

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16996

Aktuellt bud

3 100 kr

2024-05-23 19:39:00

Budledare: yguld1 Antal bud: 1

Klockor / Herrur Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:39:00

Ring i vitt guld 18K med sju diamanter á 0,02ct (0,14ctv enligt gravyr). Den är 3,2 mm bred, är i storlek 16 och väger 4,0g. Kattfot. Gravyr.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16997

Guld / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:39:30

Ring i 18K guld med sex diamanter á c:a 0,01ct. Den är 2 mm bred, är i storlek 16¼ och väger 1,6g. Tillverkad 1986 av Heribert Engelbert. Kattfot.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16998

Guld / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:40:00

Ihålig, italiensk collier i 18K guld. Den är 41,5 cm lång, 7,5 - 14,4 mm bred och väger 21,9g. Kistlås. Stämplad 750.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A16999

Guld / Kedjor & collier Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:40:30

Cocktailring i 18K guld med en stor, vit sten (nötta facettkanter). Mittmotivet är Ø 22 mm. Den är i storlek 19½ och väger 11,9g. Tillverkad på Umeå Guld & Gravyr. Kattfot.

Auktionsnummer: SE73.20240523.A17000

Guld / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:41:00

Diverse defekta smycken: 1,6g 14K, 14,4g 18K inkl. tre pyttestenar & en skev ring i 23K guld med en röd sten fattad i 18K guld 7,9g BTO

Auktionsnummer: SE73.20240523.A17001

Guld / Övrigt Umeå

Stänger: 2024-05-23 19:41:30