Elbas Fender Jazz Bass, serienr 508996, USA, Natrual, ca 1970-tal, skruv saknas, bruksslitage, hårt fodral Skickas med Bussgods eller PostNord
Auktnr | SE16.20230523.A86301 |
Varukategori | Musikinstrument / Stränginstrument |
Utropspris | 11 000 kr |
Aktuellt bud | 23 000 kr |
Stänger | 2023-05-23 14:22:00 |
Provision | 3 450 kr |
Frakt | 499 kr |