Retro Ring 1960-tal, 18K guld, syntetisk ljusgrön Spinell Ø10 mm, City Guld Ab (SKS) Köping 1969, svensk kontrollstämpel, även stämplad EBIF, Ø17,0 mm, skenans bredd 2,7 - 3,8 mm, fattningens höjd 9 mm, mycket fint skick, sten utan anmärkning Vikt: 2,9 g
Auktnr | SE74.20240402.R39999 |
Utropspris | 1 500 kr |
Aktuellt bud | 2 000 kr |
Stänger | 2024-04-02 19:12:30 |
Provision | 300 kr |
Frakt | 129 kr |