| Ny sökning |   

Askfat med företagslogga i silverdekor, ca 15x7,5mm, bruksskick. Gustavsberg Vikt: 0 g

Askfat med företagslogga i silverdekor, ca 15x7,5mm, bruksskick. Gustavsberg Vikt: 0 g

Askfat med företagslogga i silverdekor, ca 15x7,5mm, bruksskick. Gustavsberg Vikt: 0 g

Aktuellt bud i realtid:

25 kr

(polipka)

2024-04-02 13:43:00

Ange ditt maxbud i rullistan nedan:

Objektinformation:

Auktnr SE16.20240402.R61588
Varukategori Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat
Kontor Skanstull
Auktionstyp Lagerauktion - kan endast betalas online
Utropspris 1 kr
Aktuellt bud 25 kr
Stänger 2024-04-02 13:43:00
Provision 4 kr
Frakt 49 kr

Skicka en förfrågan till Pantbanken

Tipsa en kompis

Budlista:

Datum Budgivare Bud
1/4 12:19:38 polipka 25 kr
20/3 16:15:51 novali 1 kr

Populära auktionsvaror på detta kontor

Elgitarr Fender Stratocaster, Original Contour Body, serienr MX18179480, Mexico, Tobacco sunburst, bakplatta saknas, smärre kantskador, mjukt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr Fender Stratocaste...

2024-05-21 13:42:30

Till auktion

Elgitarr LTD Deluxe M-1000, ESP, serienr W11090181, Korea, skruvar saknas på bakplatta, kant- och lackskada, skadad ingång till svajarm, skadat mjukt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr LTD Deluxe M-1000,...

2024-05-21 13:43:00

Till auktion

Elgitarr Guild, serienr CZ500099, smärre lack- och stötskador, mikrofon ej original, slitet hårt fodral  Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr Guild, serienr CZ5...

2024-05-21 13:44:00

Till auktion

Herrur, Omega Constellation, Ø34mm, Cal 564, verknr 27255081, Boettnr 168005, stål, datum, automat, tygband slitage, repor på originalplastglas, ca 1966-69, kraftig gravyr på baksida

Herrur, Omega Constellation...

2024-05-21 13:31:00

Till auktion

Ring med diamanter ca 60x0,01-0,02ct, stl 17, bredd ca 4-19mm, ostämplad. 18K  Vikt: 7,9 g

Ring med diamanter ca 60x0,...

2024-05-21 13:11:30

Till auktion

Ring Lapponia At Eruption design Björn Weckström, stl 17½, bredd ca 7-21mm, öppen modell, borstat silver med akrylsten med bubbla, slitage. silver Vikt: 13,7 g

Ring Lapponia At Eruption d...

2024-05-21 13:04:30

Till auktion

Elgitarr Ibanez, ORM1, Kina, serienummer saknas, mjukt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr Ibanez, ORM1, Kina...

2024-05-21 13:43:30

Till auktion

Stelt armband, Miss Butterfly Cuff, design Efva Attling, Ø60mm, längd 13,5cm, 925/1000 silver Vikt: 29,1 g

Stelt armband, Miss Butterf...

2024-05-21 11:10:00

Till auktion

Ring med blå safirer och opaler, stl 18, bredd 21,8mm, en blå sten saknas, en opal med nagg vid klon, vissa stenar lösa i fattningen, 18K  Vikt: 7 g

Ring med blå safirer och o...

2024-05-21 11:33:00

Till auktion

Armband Pansar, längd 17,5cm, bredd 10mm, ihåligt, 23K  Vikt: 15,2 g

Armband Pansar, längd 17,5...

2024-05-21 11:05:30

Till auktion

Ett par solglasögon, Christian Dior Troika YB7DI, made in Austria, bredd 138mm, ljusblå glas, lätta repor, silvertonade bågar, originalfodral med slitage

Ett par solglasögon, Chris...

2024-05-21 13:05:30

Till auktion

Hänge med färgade stenar, 35mm inkl ögla, bredd 15mm, 18K Bruttovikt 2,3g

Hänge med färgade stenar,...

2024-05-21 11:31:00

Till auktion

Armring, Ø ca 60mm, bredd 3mm, tvåfärgad. 21K  Vikt: 11,9 g

Armring, Ø ca 60mm, bredd ...

2024-05-21 12:41:30

Till auktion

6 kaffekoppar, höjd 6,5cm, med 7 fat Ø13,5cm, modell Turtur, design Stig Lindberg, Gustavsberg, dekor i grönt i form av fåglar och bladverk, tillverkades 1974 och är i nyproduktion sedan 2010, benporslin, glasyrmärken undertill på fat

6 kaffekoppar, höjd 6,5cm,...

2024-05-21 12:59:30

Till auktion

Armband med sötvattenpärlor, längd 19cm, lås 14K Vikt: 0 g

Armband med sötvattenpärl...

2024-05-21 11:49:00

Till auktion

Collier, längd 46cm, bredd 5mm, 14K  Vikt: 5,7 g

Collier, längd 46cm, bredd...

2024-05-21 11:40:30

Till auktion

Ett par örhängen med diamanter 2xca0,12ct, ca 4x4mm. 18K  Vikt: 1,1 g

Ett par örhängen med diam...

2024-05-21 12:22:30

Till auktion

Pärlcollier, odlade saltvattenpärlor, defekt, silverlås. silver  Vikt: 0 g

Pärlcollier, odlade saltva...

2024-05-21 13:29:30

Till auktion

Doktorsväska, längd 29,5 cm, höjd ca 16cm, vinrött skinn, svart tygfoder, detaljer i vitmetall Skickas med paket.

Doktorsväska, längd 29,5 ...

2024-05-21 13:32:30

Till auktion

Damur Must de Cartier, quartz, Ø ca 24mm, läderband slitet, går ej, bruksskick, förgyllt silver, inga övriga tillbehör. silver 925/1000S

Damur Must de Cartier, quar...

2024-05-21 13:37:00

Till auktion

Se kontorets övriga auktionsvaror