Tennstop ca 1800-tal, ca Ø11cm, höjd 20cm, repor, åldersbetingat slitage.
Auktnr | SE16.20240402.R69162 |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 100 kr |
Stänger | 2024-04-02 13:46:30 |
Provision | 15 kr |
Frakt | 49 kr |
2/4 13:21:47 | sharik | 100 kr |