Skål Upsala-Ekeby Gefle, 1970-tal, höjd ca 12cm, kraftigt slitage invändigt Vikt: 0 g
Auktnr | SE16.20240402.R66256 |
Varukategori | Fashion / Accessoarer |
Utropspris | 1 kr |
Aktuellt bud | 1 kr |
Stänger | 2024-04-02 13:48:00 |
Provision | 0 kr |
Frakt | 49 kr |
26/3 06:49:59 | dansophie | 1 kr |