Ring i 18K guld med en diamant 0,05ct. Den är 2,2 - 3,6 mm bred, är i storlek 16 och väger 1,9g. Otydliga, svenska tillverkarstämplar & kattfot. Stenstorleken ingraverad.
Auktnr | SE73.20240328.A16542 |
Utropspris | 850 kr |
Aktuellt bud | 900 kr |
Stänger | 2024-03-28 19:15:30 |
Provision | 135 kr |
Frakt | 129 kr |