Herrur Seiko 5, Jumbo Square, ca 38x40mm, Ref 6119-7400, automatisk, dag, datum, ser nr: 9D1615, 1970-tal, meshband med clasplås, repor på plexiglas och boett, inga tillbehör
Auktnr | SE16.20240409.A93373 |
Utropspris | 900 kr |
Aktuellt bud | 950 kr |
Stänger | 2024-04-09 11:14:00 |
Provision | 143 kr |
Frakt | 129 kr |
30/3 12:57:05 | wannman | 950 kr |
28/3 13:53:14 | buyerzhorror1 | 900 kr |