Armband, längd 18,5cm, bredd 23mm, filigranarbete, förgyllt, bucklor, kattfotstämpel, 830/1000 silver Vikt: 25,8 g
Auktnr | SE16.20240409.A93375 |
Varukategori | Silver / Armband |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 325 kr |
Stänger | 2024-04-09 11:15:00 |
Provision | 49 kr |
Frakt | 129 kr |